Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az a pasi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az a pasi kell nekem, aki nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Pedig annyi pasi akar engem, ráadásul ők is kedvesek, aranyosak, de engem mégsem ők vonzanak. Tudom, hogy ők megbecsülnének, hűségesek lennének hozzám, nekem mégis a full helyes pasik jönnek be, akikért minden nő bolondul....
2012. nov. 15. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nő vagy!
2012. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ASOT ***** válasza:
Mert az emberek telhetetlenek, mindig többet és többet akarnak, és jobbat és jobbat...és egy idő után már az sem elég, mert még több kell....
2012. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez egy emberi tulajdonság.


Minél elérhetetlenebbnek tűnik valami/valaki, annál jobban kell. Nehezen kapható "árunak" nagy az értéke, ezért jobban is vigyázunk rá.

A könnyen megszerezhető árunak meg úgy gondoljuk, hogy kicsi az értéke.

2012. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mert fiatal vagy.
2012. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
linkelj már egy neked full helyes pasit
2012. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.:D
2012. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A tiltott gyümölcs a legédesebb.
2012. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, és az kihívást jelent... Ha helyes pasid van, az visszaigazolást is jelent, hogy jó csaj vagy.

Sok helyes pasi, nekem nem az számít, hogy feltétlen szőke vagy barna haja legyen, vagy mondjuk kék szemű.

Ismertebb pasik közül mondjuk Ryan Gosling, Fernando Alonso Csak hogy két teljesen más külsejű férfit említsek. De rengeteg helyes pasi van.

2012. nov. 15. 21:08
 9/21 anonim ***** válasza:
a jelentkezőkkel mi a probléma? átlagosak? a jó pasik miért kerülnek el, ha jó nő vagy?
2012. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mitől lenne egy srác tiltott gyümölcs? Ki tiltaná el a lányt tőle? Anyuci?


Mert ha férjre vagy feleségre mondanánk, azt még megértem, hogy ilyenekre nem kellene "rámászni"

Mindenki előtt van lehetőség szerintem, csak élni kell vele, a legjobb időben, a legjobb formában.

2012. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!