Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha múlandó ez az idegesség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha múlandó ez az idegesség, felnyílik a szeme, illetve rájön, hogy még is szüksége van rám?

Figyelt kérdés
Barátom 27 együtt töltött hónap után szünetet kért tőlem. Szeret ugyanúgy, viszont egy bizonyos dolog miatt, amiről persze csak én tudok rettenetesen ingerült erre még rásegít a suli illetve az ideiglenes munkája is. Mindez körülbelül egy hónapja kezdődött és múlandó dolog. Azelőtt minden rendben volt, egy veszekedésünk sem volt még, hetente egyszer látjuk egymást hétvégén, mivel hétközben mindketten el vagyunk havazva. Így most a hétvégéket külön töltjük, de ugyanúgy beszélünk, mint azelőtt. Tehát mondhatjuk ezt szünetnek is. Azzal indokolta, hogy ilyen barátnője mint én még sosem volt, elveszíteni nem akar, viszont azt h esetleg rajtam vezesse le a feszültségét nem akarja, mivel nem érdemlem meg. Szeret, szakítani nem szeretne, így egy hónap szünetben egyeztünk ki, amíg lenyugszik és tisztán látja a dolgokat. Szerintetek ebből csak pozitív dolog sülhet ki?
2012. nov. 17. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

" Azzal indokolta, hogy ilyen barátnője mint én még sosem volt, elveszíteni nem akar, viszont azt h esetleg rajtam vezesse le a feszültségét nem akarja, mivel nem érdemlem meg"


Ó de kedves tőle! Olyan kamuszöveg ez, hogy nem akar megbántani. Pont azzal bánt meg, hogy szünetet kér. Az alatt og rájönni esetleg, hogy nem tud nélküled élni? Dehogynem. Csak hétvégén találkoztok....

2012. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy ezzel bánt meg a leginkább, van bennem afféle harag, viszont megértem, mivel az elmúlt egy hónapban amiatt a bizonyos dolog miatt a viselkedése megváltozott. És ha csak tényleg amiatt, és mihelyt ennek vége, akkor minden jobb lesz, legalábbis így gondolom.
2012. nov. 17. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok. De ha úgy lesz, ahogy szeretnéd és a suli és a munka miatti idegesség elmúlik és minden úgy lesz, ahogy régen, meddig fog ez így működni? A következő stresszes helyzetig.

Most belegondoltam, hogy mennyi stresszel kerülünk mi is szembe a mindennapok során a férjemmel együtt: munkahelyi nehézségek, állás elvesztése, súlyos betegség a családban és sorolhatnám. Szép is lenne, ha ilyenkor mindig külön költöznénk, mert nem bírnánk ki, hogy ne a másikon vezessük le a feszültséget!

Attól függ, mit vársz ettől a kapcsolattól. Ha semmi komolyat, akkor még elképzelhető, hogy tényleg pozitív dolog sül ki belőle.

2012. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!