Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérnék azoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék azoktól akik hasonló cipőben járnak. Megcsaltam? és kiderült. Tovább lent

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal( első hosszú kapcsolatom) végülis nem megcsaltam mert nem voltunk együtt de akkor viszont lefeküdtem egy másik sráccal. Ő viszont elmondta a haveroknak (a pasim nemtudja) szerintetek elmondjam neki? és ha szakít velem? mit tegyek? szerintetek ez megcsalás? ellőre is köszönöm L/18
2012. nov. 19. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szünetben azt csinálsz amit akarsz. Én szerintem ne mond el neki mert már tuti nem jöttök össze. Hogyha kiderűl akkor pedig elmondhatod neki ,hogy akkor már nem voltatok együt...
2012. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez megcsalás most milyen dolod lefekudni mas sraccal ha a baratod meg szereted.
2012. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem voltatok együtt. Akivel nem vagy együtt, azt nem tudod megcsalni. Ez ilyen egyszerű. Ha kiderül, akkor egyszerűen annyit mondj, hogy valóban ez volt, sajnálod, de ne tekintse megcsalásnak, mivel megcsalni csak azt lehet, akivel aktuálisan jársz.
2012. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válazsokat elég nehézkes eldönteni mit csináljak.. valami majd csak lesz! köszönöm mégegyszer mindenkinek. pusza
2012. nov. 19. 11:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. Én csak azért dobnálak, mert egy ribi vagy. :)
2012. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Komplikált kérdés.

Ha jól értem, szakítottatok, te utána lefeküdtél mással, de utána újra összejöttetek és most is együtt vagytok.

Tudni kellene, hogy miért szakítottatok akkor, "rendes" szakítás volt vagy csak amolyan durcizós, a szakítás után mennyi idő múlva dugattad meg magad és mennyi idő múlva jöttetek össze újra, olyannal feküdtél-e le, aki miatt esetleg veszekedések voltak vagy egy tök ismeretlennel?

Amúgy ahogy leírtad, mindenképp meg fogja tudni. Te ismered a barátod, te tudod, hogy jársz jobban, elmondod előre vagy sem.

2012. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"csak az a baj h ez már nem titok többen tudják a körünkben.. ://"


Bravo. A jövőben kerüld az olyan pasikat, akik dicsekvésből kipofázzák haverjainak a szexuális életüket. Suliba ne keress pasit, mert csak szarkavarás lesz belőle.

2012. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!