Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk 17-21 között! Mi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk 17-21 között! Mi kell ahhoz hogy beleszeressetek a lányba?

Figyelt kérdés
A helyzet tegyük fel az, hogy tetszik nektek a csaj, de "nem"rég ért véget egy hosszú kapcsolatotok, ami nem éppen jól sült el. Mi kell hogy meglegyen az új lánynál, hogy szerelmesek legyetek?
2009. aug. 15. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy bebizonyosodjon az, hogy nincs meg benne az a dolog amiért a másik lánnyal szakítottam, vagy nem zavarja az a dolog bennem amiért a másik lány szakított velem.
2009. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak is a szubkultúrámban lévő csajokkal lépek kontaktusba, és ott nagyon nagy változatosság nemkell 2 csaj között csak reménykedni tudok majd a kapcsolatom után, h az új csaj pl nem lesz hülye természetű
2009. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
IDŐ. Másféléves kapcsolat után megcsaltam volt bnőm a mostanival. Lassan féléve vagyünk együtt :)
2009. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szerelem egy komplex dolog, mindenkinél más és más dolgok váltják ki az érzést.

Először is fontos a nőiesség, az hogy adjon magára.

Fontos a hasonló gondolkodásmód, hiszen ha a két ember kétfelé húz nem lesz meg az összhang.

Fontosak azok a nonverbális jelek, amelyeket sok fiú észre sem vesz, de tudat alatt roppant sokat számít nekik.

Végül de nem utolsó sorban fontos a másik ember lelke, hogy nyílt legyen és őszinte.

Nekem ezek a dolgok fontosak, lehet hogy másnak más, mert nincs két egyforma ember.

F19

2009. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem fontos, hogy legyen valami meglátása a dolgokhoz, nem szeretem az átlagos r*bancokat már bocsánat. azokat megdugni jó, de szerelemre nem nagyon kéne egyik se. a szerelemhez nekem több dolog kell. nem csak a külsőre megyek, igenis számít az is, de sokkal fontosabb maga a személyiség! szeretem a titokzatos, rejtélyes lányokat. az se baj ha zárkózottabb. az egós nagyképű pics*k viszont kifejezetten taszítanak.
2009. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen szép, kedves, okos, megértő, tudjak vele beszélgetni, legyen szép a szeme, és legyen meg benne az a pici plusz, amitől csak rá tudok gondolni
2009. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) nagyon hasznosak. de még nyugodtan írhattok:D
2009. aug. 16. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen volt :-/

Meg is tetszett egy lány *-* Nagyon joe csaj

igaz 50 km-re lakik de lemegyek érte

ez az msn ereje :D

de ha a csaj jo meg pl:kedves okos vicces de nem is muszály hogy szép legyen nekem a belső a fontos :D

Szombaton Kawaiiii lessz :D lemegyek hozzá :D

Neked is sok szerencsét ;)


Ez van Szprályt :)

2009. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!