Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket elriasztana az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket elriasztana az egy kapcsolattól, ha a lány akit megismertetek szép, okos, kedves lenne, de kiderülne, hogy szegény családból származik és csúnya házban él?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
köszönöm :')
2012. nov. 21. 10:48
 12/25 93Mumus ***** válasza:
100%
A fiuk nagy többsége pont leszarja h szegény családból származol-e vagy sem. Ha jól nézel ki és normálisan szóba lehet veled állni, még pozitívum is lehet. Legalább nem vagy egy elkényeztetett ribi(talán). Akit meg zavarja, azzal nincs mit kezdeni, hagyni kell menni a pcsába. Az viszont nagyon zavaró tud lenni, ha nem viszed haza a párod. Tapasztalat. Én pl 3 hónapja járok a barátnőmmel és még a szüleivel sem találkoztam. Fogalmam sincs mit gondolhatnak rólam,, hogy esténként viszem el a lányukat s majd éjjel vlmikor hozom haza...
2012. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szegénység miatt csúnya a házuk, akkor nem zavarna. Ha viszont az igénytelenség miatt is, akkor igen.
2012. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

engem nem riasztana, sőt...

szerintem rendes lány lehetsz

2012. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben, gyerekkoromban egy fél szobában laktunk hárman, majd miután megszületett a húgom, négyen. A fürdőszobában se fűtés, se melegvíz, hatévesem már egyedül salakoltam ki a kályhát, meg hordtam be a szenet, hogy begyújtsunk. Szóval el lehet képzelni a viszonyokat, én sem szívesen vittem haza senkit.

Aztán volt egy barátnőm (még csak nem is pasi), aki nagyon erősködött, hogy menjünk el hozzánk, mert mindig náluk vagyunk. Megmondtam neki, hogy miért nem szeretném, de azt mondta nem érdekli, nem azért a barátnőm, mert szép házunk van. Azóta nem érdekel, ki mit gondol. Ha valaki azért nem barátkozik velem, mert szegény a családom, annak nincs szükségem a barátságára.

A páromra ugyanez igaz. És ha látja, honnan jöttem, talán jobban értékeli azt, ami most vagyok. Hogy igyekszem másképp, jobban rendezni az életemet mint a szüleim. Elvégeztem az egyetemet, nyelveket beszélek, két állásban dolgozom, hogy fenntartsam magam. Ha valaki ezt nem értékeli, csak azt, mennyi pénze van a családomnak, akkor az nem érdemli meg, hogy foglalkozzak vele.

Ezt tartsd szem előtt, és akkor nem lesz gond.


24/N

2012. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
Azért egy kis ötletesség elférhetne a fejedben. Ha nem "tudod" elvinni az otthonodba, miért nem szervezel meg egy szerény éttermi ebédet szüleiddel és a barátoddal? Ugy is be lehet mutatni. Késöbb aztán elöadhatod, hogy a szerény körülmények miatt szervezted igy.
2012. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez ebbe az irányba nem szempont. A férfiak ha megtetszik nekik egy punci, akkor nem látnak annál tovább. Egyszerűen engem nem érdekelne a körítés, csak a meztelen, tetőtől talpig helyes lány képe lebeg előttem. Semmi más vele kapcsolatban nem érdekel, ha ez tetszik. Egyébként meg sokkal inkább van ez fordítva, a nőknek sokkal inkább szempont a körítés is a férfiak viszonylatában. Ha nincs jó kecód, autód, akkor eléggé hátrányban vagy! Ő nem csak a férfit nézi, a nő szerintem. A nők gonoszak! Vigyázz! Nem mind, de egy jó halmaza igen!
2012. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
A lányoknál ez kevésbé probléma, de ha egy fiú szegény családból származik és netán még valami kis faluban is él, akkor bukta az egészet.
2012. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem. Ha szeretek valakit akkor azért szeretem aki, nem az anyagi, lakhatási körülmények miatt.
2012. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, jutottál valamire? Segített, amiket írtunk?


Nyilván nem az utolsó válaszolóra gondolok, ő szimplán bunkó.

2012. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!