Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket elriasztana az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket elriasztana az egy kapcsolattól, ha a lány akit megismertetek szép, okos, kedves lenne, de kiderülne, hogy szegény családból származik és csúnya házban él?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
engemet nem riasztana el,vonzana is.Nem számit nekem,van pénze vagy csak kevés. szeretet és a szerelem fontosabb. Csúnya ház se számit nekem, mert én szépéé varázsolnám
2012. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az újabb válaszokat, nagyon jól estek. :')

Hát sokkal előrébb nem jutottam igazából, mert nincs jelentkező, úgyhogy legalább addig nem kell emiatt aggódnom... majd ha lesz, akkor lép életbe igazán ez a probléma:/ De nem tudom, hogy akkor mi lesz. Nem akarok ezzel indítani, hogy "ja amúgy csúnya házban élek meg szegény is vagyok" de mi van ha megszeretem, és akkor mondom el neki, és neki ez nem tetszene... az még rosszabb lenne. :( Nagyon reménytelennek érzem a helyzetet.

2012. dec. 2. 11:59
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez pedig benne van a pakliban. Nem minden második pasastól, de 10 ből kettő elképzelhető hogy kiakadna ezen. De a zömének nem ez számít, az fontosabb sokkal hogy mint ember, úgy hogyan nézel ki, meg milyen kafa veled az ágyban henteregni! HIdd el, főleg csak ez a szempont. Úgyohgy nyugi.
2012. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

engem soha nem zavarna, ha ilyen helyzetbe kerülnék.


Az én páromnak nem volt csúnya az otthona, de az anyjával lakott együtt, aki képes volt este 11-kor a szomszéd szobában hangosan szidni a barátnőmet a nagymamának, úgy, hogy zokogott mellettem a lány, akit szerettem. A párommal együtt vagyunk azóta is, anyóst nem annyira kedvelem.


Ha valakivel együtt vagy és szereted, akkor azért szereted, aki és nem azért, amilyen a családja vagy az anyagi helyzete.


Ha a lakásban hányás van a földön, az alapján lehet, hogy nem jót gondolnék a lányról, mert ez igénytelenség. Ha viszont azt látom, hogy egy nyomorult kis helyen élnek, de megpróbálta egy-egy aprósággal széppé tenni az otthonát, akkor viszont nagyon is tisztelem, mert minden körülmények között törekszik valami jobbra, a lehetőségekhez képest mindent kihoz a dologból.

2013. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szia!Ez a kérdés olyan, mintha én tettem volna fel...ha van kedved, beszélgethetünk priviben...21/N
2013. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!