Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a lányokkal?

Figyelt kérdés

19 évesen nem volt még soha barátnőm, nem vagyok csúnya, nem vagyok gyenge, és biztosan nem vagyok egy utolsó hülyegyerek. Ezek szerintem nem üres állítások, legalábbis a visszhang nem ezeket sugallja. Tudok érvelni, mindenről mondok véleményt ha kell, ha elsütök egy poént, azt többnyire pozitívan fogadják, Kb 175cm vagyok, elvileg ez is "okés", összvetve mégsem érdeklek lányt úgy, hogy akár kapcsolatnak a gondolata felmerüljön benne. :/

Gondolom, ha önéletrajzot írnék a pozitív tulajdonságaimról, akkor arra jönne pár "pont ilyen pasi kéne nekem" típusú reakció, csakhogy ez sántít, ezek szerint én elkerültem majdnem az összes ilyet, mert a tapasztalatok mégsem ezt mutatják. Ha így működne nem itt tartanék és még egy csomóan mások sem. Vagy az ilyen lányok hol vannak?

Meg azt veszem észre, hogy a legtöbb értelmes lánynak a korosztályból mindenképp 20 fölötti srác kell komoly kapcsolatra. Olyan persze nem egyszer előfordult, hogy tetszettem valakinek, azzal csupán az volt a gond, hogy kb 4 év volt a korkülönbség, ami 13-14 éveset jelent. Az ilyesmit meg nem nevezném kapcsolatnak, mert teljesen más gondolkodásunk, személyiségünk van. Bár a mostani látszat ellenére túl komolynak se nevezném magam, csak most jelenleg nem vagyok annyira feldobva. Nem kerülöm a társaságot, szeretek kimenni a városba, egyedül a táncokat kerülöm, mert nem vagyok valami jó benne :) Nem tudom én ezt követni...



2012. nov. 21. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól. Az is lehet, h túl kedves, romantikus vagy.
2012. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Beviz Elek ***** válasza:

kb 175 cm vagyok ez is "okés".


XDDD

Mintha ezen múlna. A volt osztálytársam 160 sem volt és meghúzott legalább 3 csajt az osztályból bulik alkalmával.


A duma számít, a stílus, a fellépés. Ja meg ne legyél ronda (bár ha extra jó a duma, akkor az sem kizáró ok)

2012. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem ezen múlik. De a kedves haverod egy nagy raj volt és azért kellett mindenkinek :) Ez egy alap emberi jellem hogy ha valakire mindenki azt mondja hogy jó csaj, te is annak fogod látni, hogy beilleszkedj a társadalomba.
2012. nov. 21. 21:35
 4/16 Beviz Elek ***** válasza:

Ez egy f.szság. A srác sem volt raj, egyszerűen a suliban leszarta a csajokat, majd a buliban meg... Jól érezte magát.


Az átlag is egy f.szság, hogy ezzel illeszkedsz be. Nem is értem, hogy ez hogy jött ide.


A lényeg, hogy ne barátként nézz rá egy csajra. Hanem egy kihívásként. De ne harcolj érte, csak flörtölj velük és hagyd ott... És mindegyikkel. És ne érdekeljen a véleményük. Elöntenek mint a pattanás... Csak egy kicsit rá kell érezni...

2012. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem mondom senkire, hogy jó, ha nem tetszik. Akárki mondhatja, hogy ez mekkora isten császára.

Te mondtad, van akinek tetszel. Jó, az fiatal volt hozzád de akkor is tuti van olyan akinek tetszel idősebb, az is lehet nem veszed észre éppen.

Ha olyan vagy ahogy leírtad magad, akkor elvileg nem kéne gondnak lennie. Valami már pedig akkor mégis csak van. Vagy rossz embereket fogtál eddig ki, vagy más. Sokan vannak így mondjuk, hogy mindig az kell akinek mi nem kellünk. De ha van aki tetszik, próbálkozz, mert nem veszíthetsz azzal semmit.

2012. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint csobot adél, randa mint a bűn, aztán mégis menő áradozni róla, hogy milyen jól néz ki.
2012. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
F.szság mi? :D Amanda Toddról hallottál? Azt pl mivel magyarázod? Mindenki utálta, többé-kevésbé ok nélkül, újra meg újra megalázták. Miért? Mert ez volt a divat, az terjedt el, hogy ő egy lúzer. Amíg meg nem halt. Hogy lehet, hogy utána már a világ fele gyászolta és világszerte elterjedt és mindenki a gonosz társadalomra ujjal mutogatott? Mintha ő nem annak lenne a tagja. Százezer tagú fb csoportok nyíltak meg minden. Nem más okból, minthogy utána már a gyászolása lett a divat. Álszent dolog azt állítani, hogy nem vagy befolyásolható és nem függsz a többiek véleményétől.
2012. nov. 21. 21:56
 8/16 Matt84 válasza:
A csajoknak nem a romantika kell. Alázd porig, gázolj át rajta:D Aztán legyél kedves, majd megint döngöld a földbe....imádni fog utána:D
2012. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 5/7


"akkor is tuti van olyan akinek tetszel idősebb, az is lehet nem veszed észre éppen."

Hát, akkor az jól eltitkolta eddig :D Kifejezetten érdekel, hogy ki az, akinek bejövök.


"ha van aki tetszik, próbálkozz, mert nem veszíthetsz azzal semmit."

Ez jól hangzik, persze akkor, ha lehetne is belőle valami. Ha legalább én is tetszenék neki, akkor rendben is volna.

2012. nov. 21. 22:11
 10/16 A kérdező kommentje:

# 8/9

Akkor holnap angolon lek.rvázom a tanárnőt, majd adok neki egy szál rózsát. Majd elveszem és pofán b.szom vele, aztán adok egy másikat. A kommented alapján ez tuti siker, nem?:D

2012. nov. 21. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!