Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a lányokkal?

Figyelt kérdés

19 évesen nem volt még soha barátnőm, nem vagyok csúnya, nem vagyok gyenge, és biztosan nem vagyok egy utolsó hülyegyerek. Ezek szerintem nem üres állítások, legalábbis a visszhang nem ezeket sugallja. Tudok érvelni, mindenről mondok véleményt ha kell, ha elsütök egy poént, azt többnyire pozitívan fogadják, Kb 175cm vagyok, elvileg ez is "okés", összvetve mégsem érdeklek lányt úgy, hogy akár kapcsolatnak a gondolata felmerüljön benne. :/

Gondolom, ha önéletrajzot írnék a pozitív tulajdonságaimról, akkor arra jönne pár "pont ilyen pasi kéne nekem" típusú reakció, csakhogy ez sántít, ezek szerint én elkerültem majdnem az összes ilyet, mert a tapasztalatok mégsem ezt mutatják. Ha így működne nem itt tartanék és még egy csomóan mások sem. Vagy az ilyen lányok hol vannak?

Meg azt veszem észre, hogy a legtöbb értelmes lánynak a korosztályból mindenképp 20 fölötti srác kell komoly kapcsolatra. Olyan persze nem egyszer előfordult, hogy tetszettem valakinek, azzal csupán az volt a gond, hogy kb 4 év volt a korkülönbség, ami 13-14 éveset jelent. Az ilyesmit meg nem nevezném kapcsolatnak, mert teljesen más gondolkodásunk, személyiségünk van. Bár a mostani látszat ellenére túl komolynak se nevezném magam, csak most jelenleg nem vagyok annyira feldobva. Nem kerülöm a társaságot, szeretek kimenni a városba, egyedül a táncokat kerülöm, mert nem vagyok valami jó benne :) Nem tudom én ezt követni...



2012. nov. 21. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne színezzük tovább! Magabiztosság, önbizalom, humor, dominancia! Ez megfogja a nőt! Meg a 40-es karok! :'D
2012. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Oké, ezt elismerem, hogy nincsenek 40-es karjaim, de az osztályom nagy részénél erősebb vagyok, minden téren rekordos ezért nem nagyon érdekelt :) De végül is nem az izom, hanem az izomnak a kinézete, a látszata számít, ezt be kell ismerni. Az ilyen magabiztos, domináns szerűségeket meg meg kell cáfoljam, bármilyen furcsa is. Nem az a lényeg, ez csak a látszat. Ha van egy ismerősöd, aki el van könyvelve gyökérnek, gondolkodj. Ha megvan, képzeld el, hogy egy nap úgy jön be az iskolába hogy tök magabiztos és nagy hangú, és képzeld el, hogy ehhez neked mi lenne a reakciód és a többieknek. Hát nem elismerés, valószínűleg hangosan körbe lene röhögve és csúfolva, hogy itt "teszi az agyát". Minden tulajdonságot 2 irányról lehet megközelíteni, csupán szimpátia kérdése az egész. Ha nem tetszesz egy lánynak, akkor a "magabiztos, domináns" jelzők helyett megkapod a "nyomulós, visszataszító, idegesítő"-eket. Cáfolj meg ha nem így látod.
2012. nov. 22. 18:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Jah, egyedül a külső számít csajoknál, ez eléggé egyértelmű...

Egy jó példa ha például egy helyes srác agyonver egy rondát akkor az alázós, menő, osztó, raj stb, ha fordítva történik ugyanez akkor erőszakos kis f@sznak lesz minősítve az aki ilyen agresszív rosszindulatú gyerekes cselekedetre vetemedett...

Sok csaj persze kitartóan tagadja hogy ez így működik de feleslegesen teszik mert aki nem teljesen sötét az úgyis erőlködés nélkül át lát az összes példányon ^_^

2012. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egy ilyen példa? És még sok-sok ezer, aminek egészen véletlenül a külső az megalapozottja :)

Mindegy, hogy agyonversz, hánysz, hugyálsz, köpsz, káromkodsz, böfögsz, simogatsz, kivered, beszólsz, kulák vagy/csóró vagy, okos vagy/hülye vagy, ügyes vagy/béna vagy, mély/magas hangod van, önző/meleg szívű vagy, és nem utolsó sorban hetero/b.zi vagy, tökmindegy, szép vagy-e? helyes vagy-e? döglenek érted szépek/csúnyák

ronda vagy? szopod a jó vastag péniszt :D

2012. nov. 27. 16:11
 15/16 A kérdező kommentje:
Bármilyen fura, nekem volt egy totálisan biszex fiú ismerősöm, aki jól nézett ki. De olyan hangja volt, olyan pucsítós lány tartása, és olyan s.gg hülye volt, ami ki is derült egy megnyilvánulásnál. De ezt is elhessegették nem hiszed el és nem egy lány dorombolt neki az fb-n is :D hihetetlen :D
2012. nov. 27. 16:14
 16/16 A kérdező kommentje:
Jesszus, de rég írtam ezt. Már rögtön az első összefoglalta a lényeget. Mindenki jó státuszút akar, az pedig a külső benyomásokkal majd a meggyőződéssel jön. Talán az volt a baj, egy senkit mindenki el akar kerülni, csak a nagyon senkik elégednek meg vele ideiglenesen.
2015. dec. 30. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!