Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Nos,az utóbbi 1 hónapban két férfi között gondolkodtam,és a napokban jutottam döntésre. Próbálom minél rövidebben leirni a 2 férfival való kapcsolatomat,illetve jellemezni őket.


Tehát az elsővel még csak körülbelül 2másfél hónapja ismerkedtem meg a kollégiumban (mivel egyetemistaként ott lakom),és pár összebújás,beszélgetés,flörtölés után úgymond elkezdődött közötttünk valami,ami jópár szexel is járt.Jó volt vele,de valahogy nem éreztem azt,hogy minél többet akarok vele lenni,úgymond ha együtt voltunk együtt voltunk,ha nem,nem-annyira nem kavart fel,ha nem. Ennek ellenére egyébként nagyon helyes pasi,megis tett volna sokmindent azért,hogy ez köztünk működjön,csak valahogy én éreztem,hogy valami nincs rendben vele kapcsolatban,hogy ebből nem,vagy csak nagyon nehezen lenen a részemről érzések.


A másik pasi viszont teljesen más,eszeveszettül készülődök a találkozásra,izgulok,mielőtt meglátom őt,érzem a hiányát! A kapcsolatunk furcsa,mert annak ellenére,hogy szinte egy helyről származunk,nem nagyon ismertük egymást,mert ő eljárt egyetemre,most meg dolgozni,én pedig otthon voltam (7 év van köztünk). Mára majdnem oda járok Egyetemre ahová ő dolgozni.Az utóbbi 4 hónapban erőteljesen próbálkozik,ami nekem nagyon tetszik.Szinte minden nap irunk,kedveskedik nekem,suliban segit,virágokkal,versekkel halmoz el,kedvemben jár ahogy csak tud.Egyszerűen imádnivaló. Volt már pár találka,de mivel komolyan gondolom vele,még a csókkal is vártam,bár szörnyen nehéz volt.

Valahogy azt érzem,hogy többre értékelem,jobban megbecsülöm a második pasival az ölelést,mint az elsővel már a szexet. A napokban volt vele az első igazi randi (mert előtte még csak együttutazás,stb.),és akkor jöttem rá,ő jobban hiányozna nekem!


Ti mit gondoltok erről az egészről?



2012. nov. 23. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igy érzel a másodikkal kapcsolatban és őt választottad jól döntöttél
2012. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem,a második pasival ha komolyra fordul a dolog,sajnos távkapcsolat lesz belőle,mert ha minden jól megy is, csak hetente tudunk találkozni :( Amitől nagyon tartok,hogy rá megy a kapcsolat,mert bár nemvoltam még távkapcsolatba,de nemhiszem,hogy jót tesz egy friss kapcsolatnak.

Igy,hogy már eljárok egyetemre,100 km van köztünk ha nem vagyunk otthon.


Előre is köszönöm a véleményeket :)

2012. nov. 23. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A heti találka még csak csak elmegy ha szereted akkor van ezzel baj ha azok is elmardnak majd valamiért :S Sztem egy probát akkor is megér hiszen már most komolyabb érzéseid vannak felé
2012. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem az nem probléma,hogy ha megszeretek valakit,hűséges tudok-e hozzá maradni,nem vagyok könnyűvérű,ha szerelmes vagyok,akkor nem érdekel más,lényegtelen mennyi pasi vesz körül. A probléma,a hiányérzete lesz majd,mert már most is érzem,hogy legszivesebben vele lennék,és még nem komoly.


Annak ellenére,hogy a másik pasi ottlenne velem minden nap,nem érdekel,őt választottam,akivel a percekig való csak egymás szemébe nézés is felizgat,és csodálatos,és akivel a végtelenségig tudunk beszélgetni,akár neten akár személyesen.

2012. nov. 23. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jól döntöttél. Az egyetem miatt mi is külön vagyunk hétköznap, de 100 km nem a világ vége, ha hétvégén találkoztok, szupi lesz! Mi már 3.5 éve csináljuk ezt, nem mindig könnyű, de nem kibírhatatlan. Csak jó sok kompromisszum kell hozzá.
2012. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!