Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jól döntöttem, vagy én szúrtam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiúm, aki 15 éves és imádom, de mostanában nem jövünk ki jól. Sőt szakítottunk is már 2-szer. Az a baj, hogy az egyik számomra nagyon fontos barátnőm is szerelmes ebbe a fiúba és azt mondta, hogy ha én elkezdenék ezzel a fiúval járni, akkor örökre megutálna. A probléma az, hogy amikor ezt mondta mi már együtt voltunk így hazudni kényszerültem neki (azt mondtam, hogy csak barátok vagyunk). Most megtudta és csak akkor békül ki velem, ha szakítok a szerelmemmel, és én szakítottam vele. Nagyon elszúrtam?

2012. okt. 31. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé. Az ilyen nem nevezhető barátnak. Nem érdemel meg téged a barátnőd. Inkább kérj bocsánatot a fiútól. Egyébként miért szakítottatok már korábban is?
2012. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 vik_17 válasza:

En most nem bantani akarlak de igen us elszurtad..

Mert baratnod meg sok lehet de ha szereted a fiud es ugy erzed h tole lesz gyereked akkor is bartnodre szamitasz es o neveli vagy szerelmed...Erted mit akarok mondani??

2012. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Korábbi veszekedéseink kis dolgokon alapultak. És sok kicsiből lett egy nagy. Hogy magyarázzam el a fiúnak, hogy hibáztam , ha ő nem hisz nekem?
2012. okt. 31. 22:50
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen értem. És megbántam.
2012. okt. 31. 22:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Oda mész vele a barátnődhöz váratlanul a fiúval, és kérdőre vonjátok. Ha szerencséd van akkor elmondja, hogy ő kényszerített téged erre. Vagy vedd fel diktafonra, ahogy ezt mondja neked. Sok sikert! ;) Ha igazán szeret téged, akkor emgbocsát idővel. :) De ha te elhagytad a barátnőd miatt, akkor nem is biztos, hogy szereted. Tudod az igaz szerelem útjába nem állhat semmi. Egyébként 15/f
2012. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2-es ezzel a gyerek dologgal nem értek egyet!Ha 15 a fiú akkor valószínű a kérdező vagy fiatalabb vagy ugyanannyi!szóval 15 évesen azért ne tervezzenek már gyereket!
2012. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os! Szerintem a második válaszoló nem a közeljövőben értette a gyerek tervezést. :D
2012. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az oké,de 15 évesen még nem tudhatja,hogy meddig lesznek együtt!ez még gyerek szerelem!Én egyikre sem szavazok!Ha már szakítottak még fognak is. A barátnője meg nem a barátnője ha egy pasi miatt megharagszik rá!De ilyen tanácsot ne már egy 15 év körülinek,hogy gyerek tervezés!
2012. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja 6-os és 8-as voltam
2012. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszadóknak, ugyanis felnyitottátok a szemem és sokat segítettek nekem. Köszönöm. <3
2012. okt. 31. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!