Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suli váltás? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suli váltás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Összejöttem egy osztálytársammal, több mint fél évig voltunk együtt, most szakítottunk.

Ő már is összeszedett valami csajt, és minden nap látom vele enyelegni.

Nem tudom hogy mit csináljak, annyira szar érzés. Nem bírom elfelejteni.

Azon gondolkoztam hogy lehet suli kéne váltanom, viszont már csak másfél évem lenne itt.

Mit csináljak?

Hogy felejtsem el?

18/L


2012. nov. 23. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj miatta, keress te is egy fiút helyette!!
2012. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

emiatt ne válts sulit :)

még egy ideig rossz lesz, igen, de lehet egy év múlva már nevetni fogsz ezen.

kerüld a társaságát amennyire lehet, szünetekben ha ő bent marad te inkább menj ki a barátnőiddel, vagy fordítva.

most nagyon rossz,de hidd el pár hónap és nem fog annyira fájni.

2012. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell sulit váltani szerintem. Ha nem egy utolsó k...ög, akkor beszélhetnél vele full kulturáltan, hogy ez neked rosszul esik, nem tudod rendesen kezelni és elszomorít. Ha teljes mértékben leszar, akkor is belenyúltál a lelkiismeretébe, szóval előbb-utóbb saját maga miatt is változtathat ezen.
2012. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :D

Máris jobban vagyok, kicsit.

2012. nov. 23. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nehogy sulit válts.!

Mutasd meg neki, hogy te egy boldog és független nő vagy nélküle is..

Had lássa kit veszített el.

A pasik többsége mind hülye, éppen ezért is kell bebizonyítani nekik, hogy nem minden körülöttük forog.

2012. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 El Greco ***** válasza:

Ne válts!

A pasik között is van normális,aki nem azt hiszi,hogy körülötte forog a Föld,hanem azt,hogy a Nap körül,ahogy mondenki más.

Adios!

14/f

2012. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A pasik többsége mind hülye, éppen ezért is kell bebizonyítani nekik, hogy nem minden körülöttük forog."

Te biztosan egy megkeseredett lány vagy.

2012. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!