Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már valakivel ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel ilyen? Letettek már igy szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nos, szóval... csak facebookon irkálunk és nem is tudnánk találkozni túl messze lakik. De már olyan három hónapja szinte mindennap irkálunk és sokat gondolok rá állítólag ő is rám... lehet, hogy szerelmes vagyok bele?
2012. nov. 24. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt hívják fellángolásnak
2012. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is lány vagy fiú? Fontos azért, hogy melyik nem képviselője vagy... Ja és pontosan hol lakik? Annyira messze, hogy teljesen reménytelen minden? Esetleg külföldön?
2012. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok... és igen külföldön lakik. 310km-re :(
2012. nov. 24. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A 310 az több, mint rossz. Ezt szerintem felejtsd el. Vagy tanulj nyelvet (ahol ő lakik) - az sosem árthat, főleg a mai magyar viszonyok közt menekül mindenki külföldre - lassan olyanok leszünk, mint a kedvenc etnikumunk meg az izraeliták, anyaország nélküli népcsoport. Bár akkor legalább "egzotikusnak" fogok számítani és könnyebb lesz csajozni külföldön.
2012. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő MOn lakik... én lakok külföldön :D szóval a nyelvet már nem kell tanulnom :D
2012. nov. 24. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
én jártam egy sráccal, aki 300km-re lakik tőlem.. mondjuk magyarország mindkettő, és hazajárok még hozzá, de nem volt rossz.:DD egy probát megéér.!:D
2012. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!