Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem hogy szakítottam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, és már kezdett nagyon az agyamra menni. Amikor még csak 2 napja voltunk együtt máris irogatott az üzenőfalamra hogy mennyire szeret, jött elém a suliba, aztán fél4-től este 11-ig telefonon hivogatott. Nagyon elegem lett belőle és kidobtam. Jó döntés volt?

2012. nov. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesített, akkor akár rászolgált, akár nem, mindenképp jó döntés volt.
2012. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut jó döntés volt. Sajnos nekem is volt már szerencsém pár ilyen "matrica" sráchoz, akik egyszerűen annyira ráakaszkodnak az emberre, h szinte élni sem hagyják... Borzalmasak az ilyenek.. :S Örülj neki h megszabadultál tőle :D

18/L

2012. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen jol tetted szakitást.
2012. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örült,hogy összejöttetek és ezért akaszkodott rád,legalábbis én erre tippelek.Azért megmondhattad volna,hogy adjon neked egy kis teret,ha normális biztos megadta volna,de te tudod.Szóval akár rosszul döntöttél akár nem nincs tragédia-majd a srác talál valaki mást aki igazán megbecsüli
2012. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!