Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok jobban, pihentet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok jobban, pihentetőbben aludni: egyedül vagy ha van melletted valaki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10es! Nem próbáltok ki valami horkolásgátló módszert? Én egy előző kapcsolatomban cuppogós-puszihanggal csitítottam le a párom horkolását (addig működött, hogy el tudjak aludni, utána már nem ébredtem fel rá :D )

Dokihoz is elmehettek, lehet hogy kezelhető. :)

2012. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyelőre még bírom, ez majd akkor fog komolyabb problémát okozni szerintem, ha összeköltözünk.

Egyébként beszoktam fogni az orrát, amíg észre nem veszi magát. De ilyenkor sem fordul el teljes testtel, csak a fejét billenti oldalra. Csak kevés időt nyerek vele, de nyilván akkor is kellemetlen, ha felébredek rá.

Füldugót próbáltam, de nekem az nagyon kényelmetlen volt, nem tudtam megszokni. Eddig a tollpárna a nyerő! :D

Más készítményeket, orrtapaszt és egyebeket egyelőre nem próbáltunk még.

2012. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha mellettem van a párom és hozzá kucorodva aludhatok, közben meg cirógat:)
2012. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én is jobban szeretek egyedül aludni.

Most épp nincs senkim, de mikor volt párom, hiába voltam fülig szerelmes, egyszerűen nem volt pihentető az együtt alvás. Szerettem vele együtt elaludni, nem horkolt, nem mocorgott annyit, mégis gyakran felébredtem, nehezen aludtam vissza. Hát, nehéz kifogni egy olyan pasit aki tolerál:)

2012. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!