Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyen megszoktad összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen megszoktad összeköltözés után, hogy a párod olykor böfög, pukizik, nem üde a lehellete, izzad, néha pár napos - zsíros a haja . Stb? Nem volt illúzióromboló?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 12:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
én csak azoknak szoktam megadni a tiszteletet, akik nekem is megadják..
2012. nov. 25. 13:27
 22/27 anonim ***** válasza:
az a kérdés, hogy ezektől el tudsz e tekinteni, és ugyanúgy tudod e szeretni a párodat. bár én nem csak akkor szeretem a barátomat, amikor jól néz ki, de ez szívünk joga.
2012. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Persze, ez természetes, hogy egy normális ember tiszában van ezekkel a dolgokkal. De nektek soha egy pillanatig sem okozott ez problémát - vagy épp az, hogy ti nem vagytok tip-topok és a párotok így lát ?
2012. nov. 25. 13:32
 24/27 anonim ***** válasza:
eleinte én is szégyelltem magam... "úristen hogy nézek ki, így nem láthat meg, tök gáz" de aztán megnyugtatott hogy őt ez nem érdekli, úgy szeret ahogy vagyok. ébredéskor is megpuszilgat, simogatja a hajamat, pedig szerintem akkor vagyok a legrondább, de ha neki smink nélkül, kócosan is tetszek, akkor nincs miért aggódnom :)
2012. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, mi valahogy pár hónap után már csináltuk ezt.. Fél éve vagyunk együtt 17 évesek vagyunk, de én szabályosan megkértem, és örültem neki, hogy büfizzen, pukizzon előttem, ha kell... Mert előtte oké, együtt voltunk, de nem tudom, azért miattam ne legyen rosszul, mert a három tányér bableves után vissza kell fogja magát... Gyógyszer miatt sokat büfizik, el sem tudom képzelni, hogy tartotta vissza előtte:DD Én még utánozni is szoktam, hogy hogy csinálja, és nevetünk rajta..


Sőt, amikor három napig együtt vagyunk, és folyamatosan a hajamban matat, nekem is bezsírosodik, sőt, nyáron még izzadtan is láttam, vagy meccsen, mivel meleg van, vagy mivel sportol... ÉÉÉS?

2012. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat sava borsa.Emberek vagyunk, pukizunk büfizünk, főleg ha ehhez társul még egy két pocaklakó is a későbbiekben.Akkor már több puki bőfi is lesz.És a szupermodell kinézetű nőnek is lesznek rossznapjai, na és az adonisz királynak is.Ez az együttélés velejárója.Az ápolatlanság viszont más kérdés.Nyilván egy nő a pelenkázás szoptatás mellett nem lesz kirakatbaba otthon s a pasi se egy lestrapált nap után.
2012. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
12-es ez jó, jót röhögtem...:D
2020. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!