Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyen megszoktad összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen megszoktad összeköltözés után, hogy a párod olykor böfög, pukizik, nem üde a lehellete, izzad, néha pár napos - zsíros a haja . Stb? Nem volt illúzióromboló?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 12:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

"Ami egy pukival együtt elillan a szélben, az sose volt szerelem." /Arisztotelész/


20L

2012. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
"Ami egy pukival együtt elillan a szélben, az sose volt szerelem." /Arisztotelész/
2012. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

milyen hülye kérdés már ez?

mégis kinek vannak ilyen illúziói, hogy a kedves párjának valószínű öntisztuló nem zsírosodó haja van, nincsenek bélgázai és valószínű nem is izzad?

mi még nem élünk együtt, de voltunk már a másiknál beteglátogatóba, elláttuk a másikat, hát ott is voltak ilyen dolgok, sőt vannak cifrább történetek is

ettől kétlem, bárki (normális ember) kiábrándulna...

2012. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

"Nem volt illúzióromboló?"


Kíváncsi vagyok, milyen illúziói vannak annak, akiben egy világ dől össze, mikor reggel a párjának ébredés után egy másodperccel nem friss a lehellete. Mikor összeköltözik két ember, már van annyira érett(elvileg), hogy nem dédelget olyan álmokat, hogy a párja naponta hajat mos, fizikai munka után is illatos, vagy hogy nem működik az emésztése - esetleg fotoszintetizál.

2012. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
Látom, egyre gondoltunk, kedves előttem lévő. :)
2012. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ha hülyének találsz egy kérdést, ne válaszolj rá és kész. É ne hülyézz le másokat, köszi.
2012. nov. 25. 13:12
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

Ó, értem már, tehát a válasz helyesen:

"Egy férfi-nő kapcsolatban egész egyszerűen nem fér bele az, hogy a párunkat így lássuk, illetve, hogy mi magunk így mutatkozzunk előtte. Ez öl meg minden kapcsolatot, kiírtja a tiszteletet, kioltja a testi vágyat."

2012. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

Drága kérdező!

Van egy árnyalatnyi különbség a "hülye vagy" és a "hülye kérdés" közt. Mellesleg válaszolt rá, mégpedig a legegyértelműbben, ahogyan erre a kérdésre válaszolni lehet. Érdekes módon nagyjából mindenki egyetért abban, hogy nincs ebben semmi illúzióromboló, és ez természetes dolog, hisz emberek vagyunk. Akkor mégis mi a probléma? Hogy a média elhiteti veled, hogy tökéletesnek kell lenned? Hát hidd csak el, fogyassz, szorongj.

2012. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nincs helyes válasz, mert én nem voksoltam semmire, csak feltettem egy kérdést, mert kíváncsi voltam, másoknak okozott-e ez báminmű problémát vagy sem-


te pedig légy kedves, fejezd be ezt a magas lóról való odamodogatást, sok száz kérdést találsz még itt, ami az ínyedre való lehet, ha az enyém nem tetszett.


h-lye p-csa...

2012. nov. 25. 13:18
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
"É ne hülyézz le másokat, köszi."
2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!