Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig normális, hogy vissza akarom csinálni és úgy érzem, hogy rosszul döntöttünk?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy ideig mindenki így van vele, ha csak egy kicsit is szerették egymást. De szerintetek mennyi idő az, ami után már nem a fájdalom meg a megszépült emlékek, meg a nem tom mi miatt vágynak vissza a felek, hanem mert tényleg úgy gondolják, hogy hiba volt szakítani?
2012. nov. 26. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?Meddig voltatok együtt?
2012. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk együtt. Az volt a baj, hogy összevesztünk, mert alapjáraton ő ilyen kis rendmániás volt, én meg trehány, és elbizonytalanodtam. Nem szerettem, mikor veszekedett velem, hogy ilyen meg olyan vagyok. De most már látom, hogy meg kellett volna neki mondanom, hogy mi a bajom, mert csak annyit mondtam, hogy tökre elbizonytalanodtam kettőnkben. Erre ő valami olyasmit mondott, hogy akkor ezt nem is kell tovább ragozni meg erőltetni, ha egy veszekedés után szakítok, biztosan nem kötődöm hozzá eléggé... És annyira de annyira bánom...
2012. nov. 26. 18:05
 13/19 anonim ***** válasza:
9hónapja szakítottunk, nagyon bánom a mai napig.. nem sokára lesz egy utolsó esélyünk a békülésre, ha nem jön össze kénytelen leszek elfelejteni..
2012. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És igaza volt, hogy nem kötődtem hozzá eléggé. Egy hullámvölgy egy veszekedéssel elég volt, hogy szakítsak.
2012. nov. 26. 18:08
 15/19 anonim ***** válasza:

Ennyi?

Elhiszem,hogy zavartak a viták de ezért szakítani...Áh ezt bőven helyre lehetett volna hozni a kommunikációval,meg kis alkalmazkodással.

Ha szereted keresd meg.


Nekem egyébként úgy volt,hogy pénteken szakítottunk,hétfőn találkoztunk visszacserélni a cuccokat és én ebben a pár napban éreztem csak azt,hogy visszaakarom kapni,de akkor durván ezt éreztem..Miután találkoztunk rájöttem,hogy ennek tényleg annyi,továbbléptem.Persze néha-néha rossz,mert hosszabb kapcsolat volt.De vissza már nem kéne ő nekem.Ő dobott engem,szintén békében váltunk el.Nálunk viszont komolyabb gondok voltak mint amit te leírtál.

Szóval,a helyedben megkeresném,ha nincs új kapcsolata.

2012. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja és ő is az első méllyebb pontnál dobott ki,kb rögtön,meg se próbálta megoldani,inkább otthagyott.:)

Bár valahol nekem ezzel jót tett.

Csak nem értem,hogy tudott/tudsz valakit csak úgy kidobni az első gondoknál?

2012. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De nem a vita volt az ok, hanem a bizonytalanság, hogy akkor mi nem illünk össze... Mert tényleg voltak különbségek, amiatt meg viták, és akkor jött ez az érzés, hogy lehet, hogy nem is ő az.
2012. nov. 26. 18:17
 18/19 A kérdező kommentje:
Szóval gondok előtte is voltak, de az a fura érzés nem.
2012. nov. 26. 18:19
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl könnyen feladtad. Beszéltetek azóta? Tudsz róla valamit, hogy ő hogyan érezhet? Ha nem beszéltek, tehát volt időd elfelejteni, mégsem sikerült, akkor gyanús, hogy még szereted.


Volt barátommal többször szakítottunk, szüneteltünk, minden volt... összesen 1 év járás és 1 év nagy összevisszaság után zártuk le végleg az egészet, szeptemberben. Még azóta is gondolok rá, nagyon nehéz és szövevényes dolog volt a kapcsolatunk. Még mindig beszélünk néha, pedig tudom, hogy jobb lenne, ha minden szálat elvágnék, de még mindig nem vagyok képes rá.

2012. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!