Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális Pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális Pasik? Hova lettek? Miért van az, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy jó legyen minden, és le sem szarnak itthon? Inkább a WOW-ot meg egyebet választanak. Aztán meg megy a lekúrvázás, ha megcsalom! 21/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 12:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Persze ,hogy le se szarnak, mert alapvetően a férfiaknak csak főleg a szex kell. A zömének. Ez akkora tény,mint hogy a nőknek meg főleg nem a szex kell, de az is. Egyszerűen mások a két nem elvárásai. Ha tudod tolerálni, akkor tudsz együttélni vele, ha nem akkor nem. Lósz art nem érdekel. De tény,hogy a testi gyönyörökön felül a nők zöme sz art se tud adni, ami szórakoztatónak nevezhető lenne a társaságában. Egy óra kellemes összebújás, utána szija. Ennyi. Utána majd a héten előveszlek még ,ha olyanom van. Kb ez a hozzáállása van sokaknak, köztük én is egy ilyen szép példány vagyok. Óh, szegény lányok, most nagyon szomorkásak lehettek! Én csak leírom, én nem pö csölök, nem finomkodok, az igazság néha fáj. Ez egyébként mielőtt leírnád, egy szemét dolog tudom, de ha én így vagyok elégedett, meg sokakanak ennyi kell, akkor ennyi, és kész. És ugye egyébként meg mindenki a hobbijába menekül, ahol jobban érzi magát. Van aki játszadozik, van aki sportol, van aki zenél satöbbi. De nem unatkozik ott a barátnője szoknyájánál éjt nappallá téve.
2012. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Wow, utolsó, te aztán nagyon kemény vagy :)


Ha igaz, amit írsz, akkor csak gratulálni tudok a felszínes és szegényes léthez, amelyre oly büszke vagy.

Bár valószínűbbnek tartom, hogy csak szeretnél ilyen lenni, és a való életben meg sem mersz szólítani egy lányt ;)

2012. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
a barátzónában.
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

Ez igaz, én nem képmutatóskodok, nem szoktam udvarolni. Egyrész unom mint a szart, másrész abszolút nem értek a nőkhöz. Ha le is szólítanak, messziről kerülöm őket, mert nem tudok beszélgetni velük. Egyrészt nincs miről, másrészt nem is tudom hogy miről kéne? Csak a puncit akarom! A többi mellékes. A rizsázás az szöveg szinten nem kell. nem jó.

Igen, megalapozott,hogy ezek után egy ostoba baromnak tartassz, szíved joga. De én ilyen vagyok, és hidd el sokan vannak ezzel még így. Mi vagyunk a lelki toprongy kategoria. Mi vagyunk a lelki szegények. Mi vagyunk a csak szexre kellesz nekem te nő! kategoria! mi nem a Jedik vagyunk! hanem az erő setét oldala! :P

2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

scorpia


Mért nem te vagy a barátnőm?:D Pont olyan lányra lenne szükségem aki olyan mint te már ha igaz amit leírtál:D áá francba:D


21/F

2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
wowozz te is mint a kocka pasijaid, akkor lesz közös témátok.
2012. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A hülye nadzolásotokkal meg naivitásotokkal mef néhányótok nagyképűségével kiiktattátok ezeket a jó tulajdonságokat a pasikból.


Okold a női társaidat illetve ha te is hasonló vagy akkor magadat is!

2012. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én normális vagyok,csak normális lányt nem találok.Mondjuk perspektívától függ,hogy ki a normális és ki nem az.

21/F

2012. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Mert túl tapadós vagy, túlságosan sokat feláldozol magadból egy kapcsolatért.

Legyen életed, és mellette egészítődj ki a csávóval. Ne ő legyen az életed.

Én is megőrülnék, ha egy kiscsaj non-stop a fenekemben lenne, és nem tudnék levegőt kapni tőle.

2012. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Hű de nagyon okos itt 1-2 ember!

Na akkor el árulom magamról, hogy 3 éve vagyunk együtt, és nem vagyok az a típus, aki bekorlátozza a pasiját, és a seggébe bújik egész nap! Hisz én sem szeretem, ha a nyakamra akaszkodnak!

A párom 25 éves, megszabja nekem, hogy kik lehetnek a barátaim, ha be akarnám mutatni az én baráti körömnek, megcsinálja a feszkót, és meg aláz .

Annyira féltékeny, hogy nem járok el sehova, Én elengedem őt bárhova, sörözni ,haverokkal dumálni stb...de ez fordítva nem müködik!

Annyira féltékeny, hogy dolgozni nem enged, itthon vagyok mosok főzök takarítok, haza ér melóból, meleg kaja várja és én. hagyom napi 4 órát kockulni, van hogy többet is, és nem csüngök a nyakán .Haza ér adok egy puszit, és mindenki megy a maga dolgára én vasalni, mosogatni stb...ő meg wow-ozni!

Szóval ne okoskodjatok nekem itt, hogy én milyen rib.nc vagyok, mert ha a ti párotok ilyen lenne, szerintem nektek is szeretet hiányotok lenne! Persze hogy

próbáltam vele meg beszélni, ez volt az első, de nem lehet mert ideg beteg !

Arról meg hogy más pasi iszik veri az aszzonyt stb..

tudnék mesélni, nem ok nélkül nyivákolok!

Nem apuci pici lánya vagyok, aki itt sír, mert nincs jobb dolga!

A birtoklás vágy, és a féltékenység keveredve az agresszióval! Na ez a nem mindegy, aztán lehet oltani leszarom!

Csak sajnos már nem tudok kihez fordúlni, ezért írtam erre az oldalra, csak a sok tuskó olyan okos!

Az értelmes válaszolóknak köszönöm szépen!!

Aki meg tirpák, az inkább bújjon el és WOW-ozzon tovább!

Értelmes lánynak gondolom magam, aki nem fekszik össze fűvel fával, de 1 évig ezt hallgattam jogtalanúl, minden meg alapozott ok nélkül, hogy én biztos megcsalom , mert féltékeny!

És nem csaltam meg, de meg untam azt hogy folyton bizonyítsak, cserébe semmit nem kapok!

És igen megcsaltam, meg is mondtam neki, hogy eddíg nem csaltam meg, de most azért is, és megtettem, elmondtam neki!

Azt akartam érezze milyen is, de rájöttem, ezzel csak ártok, és adom alá a lovat!

Meg bántam, de nem tudom vissza csinálni!

Köszönöm mindenkinek a kritikát, és az értelmes válaszokat !

2012. nov. 29. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!