Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Greva kérdése:

Miért van az, hogy nincsenek normális férfiak a közelemben?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok és már bő egy éve vagyok egyedül... Ez alatt az idő alatt már sokféle módját

kipróbáltam a társkeresésnek, mint: netes társkeresők sora, Rapid Randik,

Lakat Partyk, diszkók, tanfolyamok, stb.

Mindenhol csak a vén kecskék és a tuskók találtak meg, sajnos csak a végleteket

kapom...

Néha elgondolkodom azon, h vajon sokat várnék a férfiaktól?

Én csak annyit szeretnék, hogy

külsőleg megfogjon, belsőleg meg megtartson... De ugyanígy, ebben is csak a végletek

találnak rám - ez leginkább a társkeresőkre igaz. Ráadásul, már egy normális levél

is ritkaság számba megy ezeken az oldalokon, hiszen szexkapcsolaton kívül mást nem tudnak felajánlani a férfiak.

Így a kb. egy év alatt már meg is szoktam az egyedüllétet és vénlánynak titulálom magam.

Számomra kezd idegenné válni az a gondolat, h valaha is legyen mellettem valaki vagy hogy majd

valamikor anya leszek. A párkapcsolatokat kezdem úgy érezni, hogy nem nekem találták ki; inkább

csak annak a megfigyelését.

Már csak egy hajszállal kapaszkodik a remény bennem, nem sok kell ahhoz, h az utolsó

szál is elszakadjon... S véglegesen feladjam a reményt :(


2012. nov. 29. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod egy képcserét fel tudok ajánlani ;)
2012. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy te anya akarsz lenni. Hahhahaaa! Ez a nap poénja volt, köszönöm :DD Most jön a fekete leves! Magyarországon ma kb a kutya nem akar gyereket, legalábbis akinek van egy csepp sütnivalója az nem. Totál felesleges. Már ma épp elég nehéz talpon maradni, megélni ebben a karrierista világban. Már az én generációmnak is egy kínszenvedés volt a tempo a felsőoktatásból, akik meg 10 15 évvel később születnek azoknak a lehetetlen küldetés kb. Mi lesz itt még akkor a következő generációval? Életképtelenek nemzedéke. Ilyen világra ostoba aki szaporoni akar. Csak délibábot kergetsz, álomvilágban élsz, mert a D-amerikai szappanoperákból ezt nyomták az agyadba. Ma napról napra élnek az emberek. Mindenki az adott napból akarja a maximumot kihozni, kiélvezni, nemhogy a jövőre gondolni. A férfi nemzedék 85 % a alkalmatlan arra ,hogy kölke legyen eleve. Vagy mert jó kinézetelű, de nem pénzes, vagy mert pénzes, de genetikailag nulladék, és nem mer, nem akar, vagy mert mindkettő. Azt a 15 % -ot meg amelyik király ígyis meg úgyis, azt már lecsapták a nálad hatszázszór menőbb nők. Itt most az ő szintjükön lévőkre értem, bár csak tipp, nem ismerlek.

Akik csak szexet akarnak, azoknak van igazuk. MErt nem terveznek előre. Az élet nem tündérmese sok sok love-val.

Ott a hatalmas baj, hogy a anyai ösztönök jóval túlnyúlnak a szexuális vágyakon benned. EZt kéne megfordítanod, és máris egy boldog emberré válnál. Hajts fel minél több palit! Élvezd az életet. Kár várnod, mert szinte 1% az esélyed, hogy olyan Hose Armando féle nyálmajmot kifogsz majd magadnak.

2012. nov. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Valószínű h neked is túlságosan nagyok az elvárásaid, vagy olyan típusú nő vagy aki a fejében lévő szőke herceghez hasonlít bárkit.


Egy éven meg nem kell rinyálni, nekem a mostani kapcsolatomra 2-3 évet kellett "várnom", addig meg éltem az életem. Első barátnőm előtt meg 19 évig senkim nem volt, mégse sírok.


Az ismerkedést nem kell görcsösre venni, ha jön jön, ha nem akkor nem.

2012. nov. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló! Hol találod azokat a nőket, akik csak szexelni akarnak? Nekem pont ez kellene most.
2012. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nyugi nálam is ugyanez a helyzet.

Aki normális annak van barátnője vagy legalább 200 km a távolság köztünk...de lesz ez még így sem ;)

22/N

2012. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

12. válaszoló! Ezt máshogy gondolom!

Az csak egy kifogás hogy milyen rossz a helyzete az embereknek és azért nem vállalnak gyereket. Vállaljanak kevesebb egzisztenciával is. Egyébként Magyarország az egyik olyan ország ahol a legkarrieristábbak a nők. Az, a kérdezőnek egy normális vágya, hogy ennyi idősen gyerekről gondolkodik, ezért nem kell ezt elfolytani.

2012. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!