Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lány szeret koncertekre járni?

Figyelt kérdés
Illetve ott ismerkedni, sosem jártam diszkóba, valahogy nem az én stílusom. Nem pop koncertekre gondolok, vadabbra. Elég sokszor megkapom, hogy biztosan leszbikus vagyok, meg hasonlók és túl fiús az érdeklődési köröm. Meg sosem lesz normális kapcsolatom ilyenekkel..Szerintetek is? :(
2012. nov. 29. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Te egy király csaj lehetsz, ne hallgass az átlag kis "diszkópatkányokra"


Én speciel a diszkókat utálom, el nem tudom képzelni hogy lehet ott normálisan ismerkedni, mégsem szólom le ezért őket...sztem ez valahol azokat minősíti akik beszólnak neked.

2012. nov. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség... :D

A zenei ízlésnek nincs köze ahhoz, hogy valaki fiús, vagy lányos... :D

Én szeretem a lágy elektronikus dallamokat (Liquid dnb/dubstep, progressive house, future garage, stb...). Akkor most bu.zis vagyok? NEEEEEM :DDDD

Menjél nyugodtan koncertekre, ahányszor csak jólesik! :)


20f

2012. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ott is simán lehet ismerkedni.
2012. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is inkább koncertekre járok, mint táncos-bulis szórakozóhelyekre, és nem érzem magam gáznak. Koncerten is vannak emberek, nem? Sőt, ott ismerkedni is annyival könnyebb, hogy egy közös dolgot mindketten szerettek: a fellépő bandát :D
2012. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, én is koncertekre járok 15 éves korom óta kb. Sosem voltam diszkóban, mivel nem az én stílusom az a zene. Szóval simán elmehetsz egyáltalán nem gond, koncertek után meg ha ottmaradsz iszogatni, akkor nagy valószínűséggel tudsz ismerkedni.

Sosem lesz normális kapcsolatod ilyenekkel? Egy embert nem a stílusa határoz meg, ez alapján nem lehet párkapcsolati szempontból (sem) meghatározni a másikat.


Szóval ne hallgass azokra akik ilyeneket mondanak neked, nincs igazuk, nyugodtan menj el koncertekre és érezd jól magad! :)

22/L

2012. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!