Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy olyan férfivel, aki határozott és szeret irányítani? 20/L

Figyelt kérdés

Már volt itt gyk-n olyan kérdésem, amelyben arra kerestem a választ, hogy miért vagyok még mindig párkapcsolat nélkül 20 évesen, noha elég szépnek és intelligensnek érzem magam (persze azért nem kell túlzásokba esni :D). És rájöttem, hogy azért, mert eddig csak olyan pasik próbálkoztak nálam, akik önbizalomhiányosak, suták, gyerekesek, kissé "töketlenek" voltak. Igaz, az én hibám, mert messziről csendesnek és visszahúzódónak tűnök, és emiatt a bátortalanabb pasik is be mernek próbálkozni, de aki közelebbről ismer, már látja, hogy korántsem vagyok ilyen. És nem is tudok olyannal lenni, akinek nekem kellene ápolgatnom az önbizalmát (régen én is nagy önbizalomhiányban szenvedtem, de sikeresen "kikúráltam" magam belőle, ezért most egy olyan társ kellene, akivel nem kellene végigjárnom ugyanezt az utat).

Tehát tényleg egy határozott férfi kell nekem, aki szeret irányítani, akár az ágyban, akár az életben, tanulhatok tőle, felnézhetek rá, és persze tisztel és szeret engem. De a mai világban a sok lányos fiú között szinte lehetetlennek érzem, h ilyet találok. Meg nem vagyok benne biztos, hogy elég leszek én egy ilyen férfinek, hiszen tegyük fel, hogy okos és érett vagyok, de nagyon sok mindenben még tapasztalatlan (akár a szexben, akár a párkapcsolatban, és még a szüleimnél lakom, mivel egyetemista vagyok, tehát nem magam tartom el saját magamat sem).



2012. nov. 29. 23:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én igen határozattan irányítalak hozzám! ;)

37F.

2012. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Gyere hozzám. Nem vagyok az, de megjátsszom majd. Úgyis képmutatás a világ. :(


Hova jársz suliba?


22F

2012. nov. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Teljes mértékben egyet értek 00:22-vel. Mi ez, hogy ha a szex nem működik két ember között akkor nem sok értelme van? Nehogy már az döntse el egy párkapcsolat sorsát, hogy ki milyen az ágyban... Az a baj, hogy az utóbbi időben minden csak a szex körül forog, az igazi értékek fokozatosan a háttérbe szorulnak és ez egyre csak rosszabb lesz. Az embereknek más már nem is számít... Ha 2 ember igazán szereti egymást, akkor nem fogják egymást elhagyni csak azért, mert bajok vannak az ágyban. Ha pedig még is megteszik, nem szerették egymást igazán... Nem vagyok az a nyálas típus, de erről ez a véleményem.

23/F

2012. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Utolsó,én is 23 éves pasi vagyok,és szerintem nincs igazad,hiába tökéletes egy kapcsolat,ha nem jó a szex,akkor halálra van ítélve.És fordítva is,ha csak az ágyban illenek össze,az se elég.Az butaság,hogy az utóbbi időkben lenne fontos,mindig az volt,csak vannak pancserek,akik nem tudnak jól dugni,ők híresztelték el,hogy nem fontos.És igenis a szex is egy érték a kapcsolatban,mint a kedvesség,vagy az őszinteség,ezek nélkül sincs jó párkapcsolat.Meg aztán gondolj csak bele,nem kötelező leragadni 1nél,ha nem minden jó vele,és nem is tud változtatni rajta,keresni kell olyat,aki megadja mindazt,amit az ember akar.Persze meg maradhat a véleményed úgy ahogy van,de tévedésben vagy.
2012. nov. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked egy roma gyerek kéne. Azok majd megnevelnek. (Amúgy miért a neten keresel pótapát?)
2012. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Zsófia20 válasza:

Nem értem, hogy egy társkereső oldalon miért nem lehet ezt értelmesen, akár így, ahogy fent írtad megfogalmazni!


Pusztán ennyin múlik, aztán az aki önbizalom hiányos, egyből magára ismer, esetleg pár sorban ezeket a pasikat elküldöd melegebb éghajlatra akkor még biztos is, csak arra figyelj, hogy ne tegyél olyan kijelentést, ami esetleg negatív megítélésben részesít. Pl a káromkodós elküldésekkel könnyen elkönyvelheted magad ostobának.


Ha pedig neked vagy bárki másnak kellene egy jóféle ingyenes társkereső, akkor az is van:


[link]


A többi meg már rajtad múlik, illetve az időn, hogy egyszer egy arra járó valaki, vagy tag felfigyeljen a leírásodra. De természetesen más társkeresőkön is kipróbálhatod, nem azoknak kell bemutatkozást írni, akikkel nem akarsz találkozni, hanem azoknak akikkel igen.

2012. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd itt bárkinek is, hogy veled van a baj :D

Találhatsz ilyen férfit, csak légy nyitott.

Szerintem olyan helyen sokkal nehezebben találsz pasit, ahova csak azért mész el, mert ott hátha, miközben nem te vagy az, nem jellemez téged, ahova mész.

Tehát ha nem vagy bulizós, csak azért ne menj ilyen helyre, mert hátha.

Keress olyan helyeket, ahol kicsit intellektuálisabb emberek fordulnak meg. Amúgy gondolom egy kis emberismereted csak jó ezek szerint, illetve ami még előny lehet, ha jó az empatikus készséged, független attól hány kapcsolatod volt vagy nem volt, mert hamarabb megérzed kiben mi van.

Elég leszel neki, és ha kezdetben bizonytalannak is érzed magad, hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, és lágy bátor.

Mert azoké a szerencse :)

Sokat ér egy férfi azzal, ha a lánnyal nem tud szót érteni, és két külön bolygót tesznek ki, habár lehet jókat szexelnének...

De aki párkapcsolatot akar, az nem csak szexuálisan akar kielégülni, hanem lelkileg is, meg szellemileg is.

Utóbbit nehezebb behozni...

2012. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Cica, én is majdnem priviben írtam. Simán lehet h intelligens vagy, hódolatom. ;) Belefáradtál a netes párkeresésbe. Oké. De sose lehet tudni.


Elkezdhetsz ismerkedni velem, példának okáért.

Vagy keresgélj tovább, mondjuk élőben a sok kis tinip*cs között. Nem lenézésképpen mondom, én is kis tinip*cs voltam anno.


Egyébként meg van kulturált oldalam is, de én meg belefáradtam abba, hogy mindig visszafogjam magam. Erős önkontrollal bírok, de állandóan virágillatúan fogalmazni nincs értelme. AD 1: elfojtásnak semmi értelme. AD 2: mindennek meg van a maga helye, ideje, a kulturáltságnak is.


Alap nálam a tiszteletadás, ha tisztelhető az illető, te tisztelhetőnek tűnsz. A szókimondásomat meg csak nem érted félre.


Lét elemem a művészi önkifejezés.

Vágyom gyermekáldásra is, de tudok várni még vele.

Egy kissé fiatal vagy hozzám, de úgy döntöttem, jelzem neked: itt vagyok, és elválik, összeillünk-e, vagy sem.


A másik eset: nem írsz rám.


Finom, érzéki csókocskák a hölgynek. :)

2012. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az baj ha szűz, de mellé azért határozott?
2012. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!