Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy olyan férfivel, aki határozott és szeret irányítani? 20/L

Figyelt kérdés

Már volt itt gyk-n olyan kérdésem, amelyben arra kerestem a választ, hogy miért vagyok még mindig párkapcsolat nélkül 20 évesen, noha elég szépnek és intelligensnek érzem magam (persze azért nem kell túlzásokba esni :D). És rájöttem, hogy azért, mert eddig csak olyan pasik próbálkoztak nálam, akik önbizalomhiányosak, suták, gyerekesek, kissé "töketlenek" voltak. Igaz, az én hibám, mert messziről csendesnek és visszahúzódónak tűnök, és emiatt a bátortalanabb pasik is be mernek próbálkozni, de aki közelebbről ismer, már látja, hogy korántsem vagyok ilyen. És nem is tudok olyannal lenni, akinek nekem kellene ápolgatnom az önbizalmát (régen én is nagy önbizalomhiányban szenvedtem, de sikeresen "kikúráltam" magam belőle, ezért most egy olyan társ kellene, akivel nem kellene végigjárnom ugyanezt az utat).

Tehát tényleg egy határozott férfi kell nekem, aki szeret irányítani, akár az ágyban, akár az életben, tanulhatok tőle, felnézhetek rá, és persze tisztel és szeret engem. De a mai világban a sok lányos fiú között szinte lehetetlennek érzem, h ilyet találok. Meg nem vagyok benne biztos, hogy elég leszek én egy ilyen férfinek, hiszen tegyük fel, hogy okos és érett vagyok, de nagyon sok mindenben még tapasztalatlan (akár a szexben, akár a párkapcsolatban, és még a szüleimnél lakom, mivel egyetemista vagyok, tehát nem magam tartom el saját magamat sem).



2012. nov. 29. 23:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
ma 23:24 igen, pont olyan férfi kell, aki nem összevissza beszél, hanem tudja, h mit akar, és ki is meri mondani.
2012. nov. 29. 23:32
 12/29 Beviz Elek ***** válasza:

Én a helyedben az idősebbeket nézném. 20 vagy, mondjuk mint már írták 25-30 környékén. Persze a ló túlsó oldalára sem kell esni.


A bibi ott van, hogy tényleg egyre lányosabbak a srácok, és ez elszomorító. Elszomorító az amit az utcán látok, az amit itt látok amikor néha felnézek, elszomorító amit a fészbúkon művelnek (mert sajnos már ott zajlik az élet, nem egy sör és csocsó mellett a kocsmában).

Ami legfőképpen zavar, hogy magamon is észreveszem, hogy nem vagyok elég domináns, de tudatosan teszek a változásért. Szerintem a legnagyobb gond a kötelező katonaság megszüntetése volt, a mostani srácok elkényeztetett lányok lettek.


Keress olyat, aki minimum 5 évvel idősebb, és az élet rákényszerítette arra, hogy férfivé váljon.

(mert sajnos ma a 25 is nagy gyereknek számít)


22/f

2012. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Beviz Elek ***** válasza:

ma 23:38 vagyok


Ja és még valami... A normálisabb fajtát hamar elkapkodják...

2012. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

12-es válaszoló: bizony, jól látod a helyzetet, és külön öröm, hogy végre egy 22 évestől is normális tanácsot kaphatok, nem mindjárt egy ismerkedős privit.

egyébként az előző válaszolónak írom: szoktam ismerkedni, és igyekszem kihasználni minden ilyen alkalmat, de neten már nem megy. régebben itt ismerkedtem, de nem nagyon sült még belőle ki jó.

2012. nov. 29. 23:42
 15/29 anonim ***** válasza:

kevés az olyan ember akit te keresel...

én olyannak mondanám magam csak ezt a lányok többsége leszarja vagy nemtudom...

én is probáltam ismerkedni neten vagy bármi...de igazad van szarok..és tudom is mert kevés a normális ember ezeken az oldalakon..mindenkit csak a sex érdekel...(engem nem)egy normális értelmes nő jöhetne már aki komolyan is gondolja

mi csak porszemek vagyunk ezeken az oldalakon...

de nem adtam fel semmit..

2012. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Beviz Elek ***** válasza:

megint én :)


Ne, neten ne ismerkedj! Nem tudom elképzelni, hogy az jó legyen. Sokan panaszkodnak itt, hogy nem néznek rá a lányok. Én mindig azt tanácsolom, hogy menjenek el valahová a haverokkal és majd ott összejön. Ha nem volt barátnőm, akkor mindig megismerkedtem valakivel az Akácfában.... Lementünk az osztálytársakkal, söröztünk, csocsóztunk, becsúszott 1-2 tömény is és valami mindig volt.


Ne görcsösen próbáld. Neten beszélgetsz valakivel, szimpi, jó a dumája, megnézed a képeket, nem is rossz, aztán élőben lehet hogy kiábrándulsz belőle.

Helyette elmész a suliból pár barátnővel NEM discoba, hanem valami beülős helyre. Ha ők visznek haverokat még könnyebb, ha nem akkor ott fogsz látni valakit akitől dobsz egy hátast. Onnan meg... Egy nőnek ne kelljen elmondani, hogy hogy kell valakit elcsábítani... Megismered, ha kialakul valami ok, ha nem lesz másik!

2012. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Beviz Elek ***** válasza:

23:48

Lehet eddig rossz lányoknál próbálkoztál!

Meg azért legyen már fontos a szex:)


Attól függetlenül, hogy milyen belső tulajdonságú párra van szükségünk, nem lehet azt mondani, hogy a szex, a külső elhanyagolható. Meg lehet kövezni, de a szex a kapcsolat alapja. Ha két ember nem illik ilyen téren össze, akkor halott az ügy. Emiatt sokan elítélnek, lehet én vagyok ekkora barbár, de a csajom nekem tetszen és a szexben passzoljunk (ha én azt akarom hogy üljön a számra és lovagoljon akkor neki se derogáljon térdelni)

2012. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
képcsere? ;) ennyit tudok ajánlani :)
2012. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

23:58-as


nemtudom milyen idős vagy és mennyi a tapasztalatod...de

kövezzetek meg de nem a sex egy kapcsolat alapja...annál több lényegesebb dolog sokkal fontosabb...de kinek mi-szerintem nézzük így a dolgot és akkor nincs min vitázni..

nekem az alap az őszinteségnél kezdődik...

2012. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy érti, hogy ha a sex nem működik két ember között akkor nem sok értelme van, pláne két fiatal esetében. Ez pedig tény.

Az őszinteség is egy teljesen alap dolog, de a mai világban elég ritka sajnos.


Kérdező:

Szerintem ha egyetemista vagy akkor előbb utóbb csak szembe jön valaki aki megfelel... Egy egyetem elég nagy és sok ember gyűjtő helye, a töménytelen buliról nem is beszélve ami ezzel jár.

2012. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!