Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok benne? Vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne? Vagy engedjem el? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyunk együtt a barátommal, és nem túlzás, hogy nagyon szeretjük egymást. Nélküle nem jó létezni... Minden nap beszélünk, és szükségünk van a másikra. Ő most egy nagyon nehéz időszakon van túl, és mondhatjuk, hogy közöm van ahhoz, hogy már nem depressziós. De most úgy érzem, én leszek az. A szülei ki fognak költözni Londonba. Őt is viszik, de csak januárig. Után úgy döntött, hogy mivel februárban 18 lesz, és nem szabályozhatják, miattam marad. Félek, elrontja az életét, de nem lehet lebeszélni róla. Most decemberben, 20-a körül mennek ki és január végén vissza. Kérlek, segítsetek! Amióta megtudtam, nem tudok enni, aludni, és valóban depresszióba zuhantam. Mindig is egy pozitív csak voltam, de most elvesztem, és nem látom a jó oldalát... Segítsetek, kérlek!

2012. dec. 1. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Megérteném a problémád, ha véglegesen mennének ki Londonba... de csak egy hónapra mennek ki! Mi ezzel a problémád? Lehet, hogy a barátodnak soha életében nem lesz ilyen lehetősége újra, ne legyél ilyen önző h ittartsd őt, csak mert te képtelen vagy nélküle élni...
2012. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elég szilárd a kapcsolat, akkor 1 hónap nem a világ, szóval ki lehet bírni.
2012. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is így voltam sülve föve együtt voltam a párommal velem se lehett beszélni erröl a dologról de most már tudom hogy megbántam volna ha nem beszéljük meg csak én jöttem ki németországba 6 hetente járok haza nagyon jóóó a kapcsolatunk voltak gondok de az mindidg megoldódik de ne tarsd magad mellett mert lehet késöbb megbánjátok próbáljátok meg másfél hónap nem a világvége de ezt te tudod neked kell eldönteni
2012. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy ő is kiköltözhetne! És miattam nem akar. Emiatt kérek segítséget... Nélküle nem bírnám (igen, önző vagyok), de ha itt marad, félek, megbánja, hogy nem Londonban él.
2012. dec. 2. 18:59
 5/5 Háry János ***** válasza:

Te mennyi idős is vagy?

Ha ő most 18 akkor végzős. Egyrészt ha a szülei végleg kiköltöznek akkor miért nem marad itthon, hogy itt fejezze be a sulit, és ha netán te is végzős vagy akkor nyáron mehetnétek ki együtt. Hapsid szülei is elég gügyék, meg pasid is. Ki sem kéne menni, max a téliszünetre aztán irány haza vissza, sulit lenyomni és tipli ki angliába. És ha lehet, a barátnőjével, azaz veled. :)

2012. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!