Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tiszta szánalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tiszta szánalmas, ha valaki mellméret alapján választ magának barátnőt? Nekem ez egyáltalán nem fontos, ha szép az arca és nem lóg ki a kapanyél a szájából, nálam akkor nyert ügye van, nem pedig a mellmérete miatt.24/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
De azért egy pillanatra elképzeltem női ruhában, bár fogalmam sincs, hogy néz ki, nem ismerem. S e képzet bearanyozta a mai estémet (hangulatomat):D
2012. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
á,most látom,rosz helyről copiztam ki a nevet,scorpia akart lenni.
2012. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Miért kötekszel? A scorpiA teljesen jó név, minden rendben vele. Amiket írt, azzal sincs gond. Vagány neve van, ennyi, talán ebben a jegyben született.
2012. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem bele kötni akartam,kedvesnek látszik,csak a skorpió nem valami kedves állat.Ez talán kivétel:

[link]

De ha csak a csillagjegye,az rendben van.

2012. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ez a kis játék-valami nagyon nagy.:D Oks, akkor bocs ha félreértettem.:)
2012. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Igen, ASOT az nem nő :)

De jók a meglátásai (nem csak ebben a kérdésben)


scorpia viszont fogalmam sincs de gondolom ő is férfi...vagy nem :)

2012. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem azért, Scorpio-ként is lehetne nő (mondjuk az a semleges elnevezés), de ScorpiA-ként meg főleg egyértelmű, hogy az.
2012. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy választ, ahogy neki tetszik, semmi közöd hozzá.
2013. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas,ha valakinek csak a külsőségek a mérvadóak pár választás során.Legyen az,hogy B kosár alá nem adja,csak kék szemű legyen,csak szőke,stb.Az ilyen terveztessen magának robotbabát.

21/nagymellű lány

2015. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!