Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tiszta szánalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tiszta szánalmas, ha valaki mellméret alapján választ magának barátnőt? Nekem ez egyáltalán nem fontos, ha szép az arca és nem lóg ki a kapanyél a szájából, nálam akkor nyert ügye van, nem pedig a mellmérete miatt.24/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek a fő szempont, hogy a csajnak nagy melle legyen. Akinek csak az kell, ne is adja alább, mert az lesz, mint barátnőmmel: jól megszívta a sráccal, mert sose felelt meg neki teljesen. Szerintem, akinek a nagy mell kell, az keresse csak azt, aztán legyen boldog.
2012. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 ASOT ***** válasza:
ennyi :)
2012. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

ASOT: Ezek szerint a nagymellű nők nem nők? =D


Egyébként mellméret alapján választani elég szánalmas, igen, de ugyanilyen szánalmas hajszín, vagy szemszín alapján is.

Ami meg a "melyik a jobb" vitát illeti, kinek mi, illetve, melyik lány hogy játssza ki a kártyáit. Egy törékenyebb alkatú nő, épp úgy meg tudja találni a stílusát, ahogyan nőnek érzi magát, ahogy egy nagymellű, vagy egy molettebb nő. Lehet egy nő elegáns dámás, pajkosan kislányos, törékeny szirén, és még elég sok minden más is, adottságok/ízlés szerint, ha megtalálja önmagát, mindig lesz olyan, akinek bejön.


OFF: Nekem spec, egyáltalán nincsenek nagy melleim, de soha nem haragudtam azokra, akiknek van, miért tenném? Durva frusztrációim sincsenek, de azért egy plusz méretet nem utasítanék el. Azt pedig osztom, hogy egy nagymellű nő is lehet nagyon aranyos, vannak ilyen barátnőim. Őket általában az bántja, hogy nincsen törékeny alkatuk. Akárhogy is nézzük, egy tényleg nagy melltől elég esetlennek érezheti magát az ember lánya, hiába nem kövér hozzá (legalábbis ezt mesélték, lehet, hogy csak nyugtatni akarták a lelkivilágomat =D).

Sztorik:

Egy molettebb (nem kövér!!!) enyhén szólva telt keblű barátnőm egyszer konkrétan azt mondta, hogy ő férfiasnak(!!!) érzi magát mellettem. Nevetve kérdeztem tőle, hogy mégis hogyan érezheti ezt akkora mellekkel...

Egy másik hasonló adottságú barátnőm is meg van veszve az alakomért, és egyfolytában ölelget, hogy milyen kis cuki és törékeny vagyok. Ilyenkor próbálok nem megfulladni a melleiben.

Ez van: mindenki mindig arra vágyik, amije nincs, ahelyett, hogy jól érezné magát az adottságaival, amiken nem tud változtatni (az egészségtelen kövérség más téma).

2012. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

23: Remek válasz volt, tényleg kicsit nézőpontok kérdése is az egész! (Ezt az off-ra).

S így van, minden nő megtalálhatja önmagát. Különben semmi gond azzal, ha a férfiaknak (kinek így, kinek amúgy) a mellméret IS számít. A mell(méret) is része egy nőnek. Ahogyan egy férfinek a farka alakja, formája, hossza, vastagsága. Akkor problémás, ha kizárólag ez számít, vagy jobban számít, mint az összes többi tényező együttesen...:)

2012. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 ASOT ***** válasza:

BASSZUS!

Ezek szerint megint nem értett valaki....remek.pffffff:)


"ASOT: Ezek szerint a nagymellű nők nem nők? =D " ilyen hülyeséget nem mondtam de áhh hagyjuk

2012. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

ASOT: "szóval nem kell sértésnek venned kérdező, de olyan mintha ezzel a mellmérettel a nőket védené és ajnározná."

Egyébként tudom, hogy nem úgy értetted, csak picit kötekedtem, poénnak szántam, bocsi =)


Azért a pénisz mérete és formája szerintem kissé más téma. Például én nem kérem meg az első randin a pasit, hogy csapja már ki az asztalra, hogy leellenőrizzem, megfelel-e az elvárásaimnak =D Ha meg már megkedveltem a srácot, nem fogom kidobni a méretei, vagy az adottságai miatt, inkább keresünk valami más megoldást (pl különböző pózok, néha segédeszközök, intimtorna...stb). A melleket meg azért látni, így könnyű a "szűrés", bár sok lány előszeretettel tömködi ki magát, ami ismét egy nagy baromság, szvsz. Bennem például biztos nagyobb frusztráció alakult volna ki, ha félrevezetem a pasikat, és olyanokat vonzok be, akik a nagyobb melleket szeretik, és elkezdtek volna megjegyzéseket tenni, és végül leléptek volna egy nekik megfelelő leányzóval, vagy ha ez nem, akkor addig nyomorgatták volna az önbizalmam, amíg árnyéka sem marad.

Szóval nem nagyon izgat, hogy a pasiknak számít a mellméret, akikkel én voltam, azoknak (megfelelt a B kosár. Mostani párom is elégedett velük, más meg nem érdekel ilyen téren.

2012. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 ASOT ***** válasza:

igen reméltem h az :)


de ha kell írhatok róla olyan 5 oldalas regényt is:)

dse most nincs hozzá türelmem ...

2012. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"Azért a pénisz mérete és formája szerintem kissé más téma. Például én nem kérem meg az első randin a pasit, hogy csapja már ki az asztalra, hogy leellenőrizzem, megfelel-e az elvárásaimnak =D Ha meg már megkedveltem a srácot, nem fogom kidobni a méretei, vagy az adottságai miatt, inkább keresünk valami más megoldást (pl különböző pózok, néha segédeszközök, intimtorna...stb)."


Ez te vagy, írnám, hogy általánosságban igaz. De (sajnos?) egyre több nő már nyíltan hirdeti, hogy ennyi meg annyi cm legyen (és bizony talán rá is kérdeznek, vagy ha nem megfelelő a méret, első alkalom után dobják a férfit, szóval, van ilyen is). :)

2012. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Egy ilyen név egy nőnek,hogy ASOT?Na mindegy,nem kötekszem.Én írtam,hogy a nagymellűek is lehetnek kedvesek,stb.Szerintem a nő nem csak 1féleképp lehet nőies,ha "törékeny".Szerintem rengeteg féleképp,egy vékony nő is meg a kövérebb is,meg a buszon 2 széknyi is.Mind a maga módján,Ahogy írtam is,nagyon sok lányt/nőt ismerek,És a 2. legnőiesebb a legkövérebb.Nem tudom hogy,de sugárzik belőle.Veled ASOT szívesen ismerkednék,az egyik legfontosabb erényed így is látszik.
2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Felőlem ismerkedhettek, de ASOT nem nő. Áhh. Most lelőttem a poént.:D
2012. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!