Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tiszta szánalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tiszta szánalmas, ha valaki mellméret alapján választ magának barátnőt? Nekem ez egyáltalán nem fontos, ha szép az arca és nem lóg ki a kapanyél a szájából, nálam akkor nyert ügye van, nem pedig a mellmérete miatt.24/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
A feminizmus hogy jön ide? Végképp nem értem. A férfiak is háborognak, ha egy nő hekkes a farokméret miatt. :P
2012. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
ASOT: a kérdező ráadásul férfi. :D Legalábbis állítólag. Kérdező: nem feltétlenül, lehet akár csontsovány is. Bár azt meg már még én is szánalmasnak tartom, amikor 40 kilós nők fél mázsányi melleket "cipelnek". Valamiért olyan morbid. legyen hús egy nőn, arányosan, szépen elosztva, de az anorexiás, szilikon/nagy mellű csajok inkább a nők karikatúrái (szerintem!)
2012. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
3as vagyok ismét,miért kérdező,a nagyfenekű lányok nagyon is szépek.
2012. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Nem fogjátok tudni meggyőzni egymást, akár nő, akár férfi a kérdező. Mert más lehet az ízlésetek/más lehet a kérdező alkata. Ha ő egy sovány, kisfenekű lány, épp úgy kritizálni kezdheti a nagymellűeket, nagyfenekűeket, mint amikor fordítva megy a dolog. Például nők azt írják, hogy nekik a kigyúrt, vagy a macis, vagy a vékony férfitípus a legcsinosabb, erre a másik kettőbe tartozó azonnal rátámad az olyan férfiakra/ilyen ízlésű nőkre és fikázni kezdi az aktuálist.
2012. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, mindig elfelejtem, hogy férfi írta ki a kérdést! de épp úgy igaz, csak ez esetben az ízlésére vonatkozóan.
2012. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Kicsit előrébb ugrok, gondoltatok már arra, hogy hogy fog kinézni a most k..va jól kinéző XXXL-es mellméretű barátnőtök, mondjuk 20 év múlva?? Hát nem tudom, én kétlem, hogy kíváncsi lennék rá. :P
2012. dec. 1. 18:47
 17/39 anonim ***** válasza:
Talán ezért nem kéne furcsa szemmel nézni azt,aki a másik fajtát szereti.Bár én örülök a nagy mellek,pis,de markolható pocak,széles csípő,nagyobbacska segg összehozatalnak,tud tetszeni egy kissebb mellű,kis vékonyka is,meg a 2 közt is,ha valamiért megtetszik.
2012. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 ASOT ***** válasza:

tudom h férfi a kérdező :)


csak poénból írtam de látom ki kellett volna fejtenem mert nem volt érthető.....


szóval nem kell sértésnek venned kérdező, de olyan mintha ezzel a mellmérettel a nőket védené és ajnározná.


érthető vagy kívántok még bővebb kifejtést mielőtt félreérti valaki???

2012. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Nem ASOT, köszi, értjük. :D

Különben nem feltétlenül, vannak olyan kifejezetten hímsoviniszta férfiak, akiket meg teljesen hidegen hagynak a női mellek. Bár esetükben bennem néha erősen felmerül a gyanú, hogy talán valójában melegek, csak nem akarják beismerni maguknak sem. Nem vonzódnak a nőkhöz és ezért a nőkre haragszanak, s pont azért lesznek "nőgyűlölők".

Na, ez más téma.


Előzővel egyet kell értenem: sosem tudtam, hogy miért kellene minden ember ízlésének egyformának lennie. Bármi okból más, épp ez a szép a világban. Egyáltalán nem hiszem, hogy egy kismellű nőt/kisfarkú férfit választó egyén azért épp azt választotta, mert nem kapott jobbat.

Vagy egy vékony nőt/férfit választó azért döntött a választottja mellett, mivel nem kapott teltet/kigyúrtat. Kár ezen vitatkozni (a kérdés nem is kifejezetten erről szól). Kis felületesség tényleg van abban, ha valaki CSAK a mellméret alapján választ.

2012. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 ASOT ***** válasza:
persze, természetesen az embernek fontos minden, de vannak fontossági sorrendek, és senkit nem lehet hibáztatni azért mert mondjuk neki a nő köldöke a lényeges vagy másnak a melle, lényeg h a mell is ott van a listán de nem a legfontosabbak között..:)
2012. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!