Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után elköltözött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után elköltözött a párom. Hogyan tovább az élettel?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta voltam vele, szinte azonnal együtt laktunk. Tanultunk, dolgoztunk, vezettem a háztartást, neveltük egy ideig a tesómat, család voltunk. Aztán minden elmúlt, kihűlt a dolog, míg végül talált valakit és elment. Most itt vagyok 22 évesen, fiatalon, de annyi év felnőttként élés után nem tudom hogyan tovább. A barátnőimmel lakok, sima egyetemista lányként, aki még azt sem tudja hogyan kell randizni, nemhogy új kapcsolatot keresni, mert sose kellett, világ életemben vele voltam. Nem tudok egyedül aludni. Ha éjjel fázok reflexből mászok át hozzá, csak már nincs ott.

Valahol tudom, hogy el kellett mennie, boldog akivel van, kínoztuk egymást, de hogy lehet kibírni egy elválást hogy úgy búcsúzunk:szeretlek mindennél jobban, de nem megy?

Mikor lesz jobb? Mi segít tovább lépni?


2012. dec. 4. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A jobbik eswt,fiatal vagy,nem vagy egyedül,nincs gyerek.

Menj el bulizni a barátnökkel idövel visszarándulsz az életbe....

Megint azt írom jobb most mint késöbb.Elötted at élet.

2012. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy dumának,tűnik de az idő megoldja!Előtted az élet!
2012. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok idővel kialakulnak. Ne vágj bele egyből egy másik kapcsolatba, előbb zárd le a régit. Barátnőiddel laksz, csináljatok programokat, kösd le magad.

Fiatal vagy, van időd, belejössz :)

2012. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb ugyanez a szitu.

Annyiban más, hogy 28 éves vagyok, és 10 év van mögöttünk. Én vetettem véget a kapcsolatnak, mert már fájt. Nem volt jó. Nem voltunk a végén már boldogok hosszú ideje, de én voltam, aki kimondta a dolgokat.

Hála istennek gyerek nincsen (vagy sajnos...nem is tudom).

Barátok az ő baráti voltak. Kész káosznak érzem az életemet nem tudom hogyan tovább.


De egyet ne felejts: Olyan még nem volt, hogy valahogy ne legyen.g

Ha olyan fiatalka lennék, mint te, akkor megpróbálnám egy időre minden szabadidőmet lekötni. Pl. önkénteskednék egy állatmenhelyen, vagy a vöröskeresztnél. Meglátogatnám rég nem látott vidéki rokonaimat.

Én sajnos ezeket nem tehetem meg. :(

Az egyedül alvás nekem is vacak. Ezért gyorsan beszereztem egy kiscicát. Persze, nem pótolja a hiányt, amit érzek, de legalább amíg nem találok ismét magamra, addig van kiről gondoskodnom, és van kihez beszélni.


Hogy mi segíthet? Semmi, majd az idő megoldja. Sosem fogod elfelejteni, de napról napra kevésbé fog fájni.

2012. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd az idő. a legtöbben végig éltük ugyanezt, és abba gondolj bele, h milyen szerencsés vagy, h így váltatok el, nem durva veszekedésekkel

tanulj, ismerkedj, flörtölj, eltereli majd a figyelmed, és egy idő után túl leszel rajta

2012. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igyál bulizzál ismerkedj a neten pasikkal stb....

Nem dől össze a világ.

Bár én is azt hittem amikor a barátnőm elhagyott 7 év után.

:-)

2012. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!