Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után szakítasz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után szakítasz a pároddal. Próbálsz vele jóban lenni, vagy jobbnak látod, ha elfelejtitek egymást egy ilyen dolog után?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy nem csalnák meg sokan a párjukat, de hozzájuk elméleti síkon szól a kérdésem. A többieknek viszont a tapasztalatát várom.
2012. dec. 9. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megcsaltam a kapcsolatunk elején ,életemben nem cisnáltam ilyet,akkor még nem szerettem.megbocsájtott,de a bizalom nem tudott kialakulni. Szakítottunk,én összejöttem egy sráccal,ő csajozott nyáron, szakítottam a sráccal,mert éreztem valami nem stimmel,egyedül maradtam. Ő is felhagyott a csajozással,egymásra találtunk. Együtt vagyunk 5 hónapja,és vele szeretném leélni az életem. Tudtam,csk úgy lehetünk boldogok,hogyha szakítunk a szörnyű tettem után. Szenvedek amiatt amit tettem,sokszor eszembe jut,nem értem magam,de tudom,hogy mostmár szerelmes vagyok belé. Ha megkéri a kezemet,csak azzala feltétellel megyek majd hozzá,hogyha teljesen eltüntetjük belőle ezt a tüskét. Mi úgy tekintünk erre mint egy új kapcsolat,imádjuk,szeretjük egymást,sok problémán vagyunk túl,de a közös jövőt tervezgetjük. 20/L
2013. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!