Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám a barátomat romantikusságra bírni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, hogy napközben szinte egyáltalán nem jön oda hozzám, jól esne néha egy ölelés, csókolózás is elenyésző, az is néha csak egy szájra puszi. Ha megyünk valahova, olyanok vagyunk, mint két idegen. Amikor átmentünk a barátaihoz, úgy ültünk le, hogy egy asztal választott el minket. Utcán egyáltalán semmit nem akar, ha találkozunk, akkor csak akkor van csók, mikor épp meglátjuk egymást, azt mondja, hogy ő konzervatív. Én pl. szeretek kézenfogva sétálni, de ő arra sem hajlandó. Úgy irigylem a párokat, akik így járkálnak. Amikor a barátainál voltunk (egy pár), akkor a pasi fölkapta a lányt, néha-néha odanyomtak egymásnak egy puszit, rólunk meg csak a ridegség sugárzik. Illetve én nem lennék ilyen, de hát most mit tegyek? Ha vele társaságban vagyok, teljesen feszült leszek, mert ilyen téren nem ugyanúgy viselkednénk, erre ő azt mondja, hogy amolyan viselkedési kényszere van, meg hogy ő úriember. Ez megy már 3 éve, és ezek a dolgok nekem nagyon hiányoznak.

18/L


2009. aug. 20. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem a napközbe egy kis ölelés, kézenfogva járás tök alap dolog...

3 éve...gondolkozz el rajta h kéne e folytatni a dolgot

2009. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeret még egyáltalán? Nekem úgy tünik űgy tekint rád mint valami haverjára akit néha megkettyinthet
2009. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom hogy beszéld meg vele hogy mire van szükséged ha erre akkor mond el neki hogy szeretnél vele kézen fogva járni az utcán többet csókolózni egy kis romantikára vágy egyébként meg teremtsd meg akkor te ha ő erre nem hajlandó csinálj neki vacsorát a kedvenc ételét és utánna meg egy kis szeretkezés sem árt :P

Szóval 3 lehetőséged van igazából:

1. megbeszéled vele

2. megteremted te

3. hagyod a fenébe és így akarsz vele élni


A 2. es nem biztos hogy leesik neki egyébként bújj oda hozzá akkor te, csókold meg te vagy olyankor is ellök magától? Egyébként jut eszembe egy úri ember mindenek elé helyezi a barátnőjét a boldogságát én így gondolom...

(Dávid)

2009. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő mindig ilyen volt. Tudom, hogy szeret. Ezzel nincsen gond, csak a természetével, meg a társasági élethez való viszonyulásával. Azt sem mondanám, hogy a korkülönbséggel van gond, mert még a 40-50 évesek is, ha szeretik egymást, megfogják egymás kezét az utcán.
2009. aug. 20. 17:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, megteremtem én. Igen, de nem csinálhatom állandóan ezt, mert az kényszeredettnek tűnne. Amikor vártunk a buszra, és odabújtam hozzá, pár másodperc múlva arrébb állt, hogy látnak a kamerák (mert ott voltak). Most akkor társaságban odabújok, megcsókolom, akkor ki lesz akadva, hogy miért nem tudtam rendesen viselkedni. :D Arra is gondoltam, hogy talán zavarja a korkülönbség - amire mindig azt mondja, hogy már egyáltalán nem foglalkozik vele -, és azért nem akarja azt tűntetni utcán, hogy mi együtt vagyunk. De ha csak ketten vagyunk, akkor is ilyen. Teljesen nem értem őt.
2009. aug. 20. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szivesen írok rosszat de nekem is volt ilyen barátnőm. Most mindegy hogy te lány vagy és a fiu nem foglalkozik veled, elviselhetetlen és szakítás lett a vége. Aki szeret az évek múlva is hozzádsimul, csókol.
2009. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon figyelek ezekre a dolgokra (22/L), de azért a kézenfogva sétálás, összebújás az van.

Csókolózni mi sem szoktunk mások előtt, de egy-két puszi belefér.


Szerintem is beszélj vele.

2009. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia újból Dávid vagyok:P

Akkor erre azt tudom mondani hogy próbálj meg akkor nélküle lenni egy kicsit hiányoltasd magad neki. Ha kérdezi hogy miért távolodsz el tőle akkor erre csak annyit mondj hogy ha nem akar veled lenni akkor nem leszel vele (persze ezt egy kicsit nőiesebben fogalmazd meg) ha meg megsem kérdezi hogy miért észre sem veszi akkor erre már én is azt tudom mondani neked hogy felesleges hajtanod magad egy ilyen emberért. Csak azért arra figyelj hogy hideg fejjel mondasz akármit is mondasz neki.

2009. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sztem hagyd ezt a pasit a fenébe.... én így nem tudnék létezni...alap, hogy ha valakit szeretsz, akkor nem húzódsz el!

Az ágyban is ilyen? Mert ha ott nem, akkor húzódj el te ott! És mond neki, azt, amit ő szokott neked mondani!


Sztem szégyell téged vagy prűd, vagy üldözési mániája van.... én biztos szakítanék, ha így kellene vkivel együtt lennem.

L.25

2009. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dehogy szégyell. Rajtam nem lehet mit. :D Komolyan, nem vagyok egoista, de okos vagyok, szép, intelligens, tudok, miről beszélni, nem úgy mint az átlagos tizenévesek, a testalkatommal sincs semmi probléma. Egyébként ez 3 év alatt csak jelét adta volna. Nem kötelessége velem lenni, sőt, én többször próbáltam vele szakítani - de mégiscsak szeretem - és visszakönyörögte magát, hogy tudja, hogy hülye, csak épp nem fog megváltozni.
2009. aug. 20. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!