Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám a barátomat romantikusságra bírni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, hogy napközben szinte egyáltalán nem jön oda hozzám, jól esne néha egy ölelés, csókolózás is elenyésző, az is néha csak egy szájra puszi. Ha megyünk valahova, olyanok vagyunk, mint két idegen. Amikor átmentünk a barátaihoz, úgy ültünk le, hogy egy asztal választott el minket. Utcán egyáltalán semmit nem akar, ha találkozunk, akkor csak akkor van csók, mikor épp meglátjuk egymást, azt mondja, hogy ő konzervatív. Én pl. szeretek kézenfogva sétálni, de ő arra sem hajlandó. Úgy irigylem a párokat, akik így járkálnak. Amikor a barátainál voltunk (egy pár), akkor a pasi fölkapta a lányt, néha-néha odanyomtak egymásnak egy puszit, rólunk meg csak a ridegség sugárzik. Illetve én nem lennék ilyen, de hát most mit tegyek? Ha vele társaságban vagyok, teljesen feszült leszek, mert ilyen téren nem ugyanúgy viselkednénk, erre ő azt mondja, hogy amolyan viselkedési kényszere van, meg hogy ő úriember. Ez megy már 3 éve, és ezek a dolgok nekem nagyon hiányoznak.

18/L


2009. aug. 20. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nah még egyszer írok én útóljára (Dávid) Igazából az az egyetlen baj az egésszel hogy a férfiak nem romantikus alkatot (állítólag én az vagyok néha de nem hiszem el no mind1) próbálj meg te romantikát csinálni ezt ajánlom
2009. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem érek el vele semmit, az a baj.
2009. aug. 20. 21:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Húúha hááát én a helyedbe hagynám ezt a pasit a fenébe!ugye nem akarod igy leélni az életedet egy ilyen hideg ember mellett és soha megtapasztalni olyan szép ,romantikus dolgokat amik más pároknak természetesek?Az én barátom pl akárhol vagyunk mindig fogja a kezem ,a társaságban mindenkinek jelzi :mi együtt vagyunk.és mindig mondja hogy büszke mikor az utcán végigsétál velem!és állandóan jön oda buliban ,társaságban csókért,pusziért,meg velem táncolni.

És ilyen szerintem egy normális ,igazán szerelmes pasi.

Az irásod alapján érzékeny lánynak tünsz,és szerintem egyáltalán nem ilyet érdemelsz.Ismerek én is ilyen párokat,de ott az a különbség ,hogy ilyenek mindketten .Vannak ilyenek is,de te nem ilyen vagy. Hidd el ,hogy találni fogsz olyat aki igazán megbecsül Téged!

Sok szerencsét! =)

2009. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!