Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kibéküljek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kibéküljek vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm egy év után kidobott mert olyan emberekkel lógok akik balhésak de én nem vagyok az nem vagyok befolyásolható na de nekem már nagyon elegem van belőle mindig gyanúsítgat hogy megcsalom meg hogy más is van nekem amikor nem így van lányokkal sem beszélek nem hogy megcsalnám. Kb 1 hete megharapta a nyakamat ami látszik még és ma észrevette és azt mondta hogy más csaj volt mondtam hogy hisz te voltál mondta én biztos nem ezen is öszevesztünk akkor 2 napja elmentem boltba parfümöt venni neki Karácsonyra a kezemre fújtam az egyiket meg érezte és azt mondta női parfüm tuti megcsaltam és még egy csomó ilyen volt most kidobott szerintetek kibéküljek vele? vagy hagyjam? Azt hozzáteszem hogy készen vagyok idegileg ebben az 1 év miatt
2012. dec. 9. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mindenbe beleköt mindenbe
2012. dec. 9. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted, és bírni fogod, igen. Én is megtettem, de megmondtam neki, hogy ha így megy tovább, akkor biztosan vége. (És ezt ő sem akarja komolyan...)

Azóta egyelőre minden rendben.

2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy Szeretem de nem birom ezt és hiába beszélünk meg valamit másnap már megint ugyanaz van
2012. dec. 9. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Túlságosan féltékenyem! Ha össze is jössz vele újra, akkor sem lesz más a helyzet! Inkább keress egy másik lányt, hisz te is megírtad, h készen vagy idegileg... Akkor? Miért gondolkodsz rajta?
2012. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
féltékeny *
2012. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert szeretem nem tudom mit csináljak akarom is meg nem is :( nem kell nekem más lány ezek után
2012. dec. 9. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne békülj ki, mindkettőtöknek teher ez a kapcsolat.
2012. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele boldog lenni nem ment mert mindig talál valamit amin tudunk veszekedni
2012. dec. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!