Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

A páromnak a baráti köre befolyásos emberekből áll. Nem állítanám, hogy nem bírom őket, csak azt, hogy ideig-óráig. Roppant egyszerű nő vagyok és nekem az emberi értékek nem abból állnak, hogy mennyi gyémánt van rajtuk. Nem egyeznek a nézőpontjaink, meglátásaink.

A párom is egyszerű ember, ennek ellenére gyerekkori barátai, neki így más, azt gondolom.


A probléma ott kezdődik, hogy a párom szilveszterre bulit rendezett a panzióba velük, a megkérdezésem és tudtom nélkül.

Én meg nem szeretnék velük szilveszterezni és zokon is esik, hogy velem nem beszélte meg. Sosem volt ilyen kommunikációs problémánk és sosem hoztuk ilyen helyzetbe egymást. Nem tudom most mi történt, de úgy döntöttem, akkor külön szilveszterezünk. Ő velük, én a másik baráti körrel.

Nem tudom, hogy jó ötlet-e?! Ti mit tennétek?

Köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 9. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Hol itt a probléma? Szilveszterezz külön.

(Egyébként olyan nincs, hogy "zokon is esik". Vagy "rosszul is esik" vagy "zokon is vettem".)

2012. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje a párod, hány évesek vagytok, csak barát, vagy élettárs, esetleg férj? Mindenesetre valami kompromisszumra juthattatok volna. Én azért a párom társaságának örülnék, nem az számít, hogy mások még kik vannak ott a bulin, én annak örülök, ha a párommal lehetek.
2012. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én ezért nem szilvesztereznék külön. akkor most lennék az ő barátaival, nem tragédia.
2012. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A probléma ott, hogy nyilván ő ennek nem örülne.

Használják a zokon esik kifejezést egyébként.


Köszönöm a válaszod!

2012. dec. 9. 22:22
 5/13 A kérdező kommentje:

Én 28, ő 32.

Az élettársam. Az a bajom, hogy nem érezném jól magam és ő pontosan tudja, hogy számomra ez nem a szilveszterről szólna, hanem arról, hogy túl éljem.

Rosszul érzem magam ebben a körben. Nincs más téma, csak a pénz, a platina kártya és melyik országba mit vásároltak.

2012. dec. 9. 22:23
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!

Lehet, hogy akkor bennem van a hiba és bele kellene egyeznem ebbe.

2012. dec. 9. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
És a párod tudja, hogy te nem bírod a társaságát?
2012. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A párom tudja, hogy nem vagyok tőlük elragadtatva, de nem szerettem volna soha megbántani őt azzal, hogy rosszat mondok róluk. Azt viszont mondtam már neki, hogy nem a kedvencem ez a társaság.
2012. dec. 9. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

"Rosszul érzem magam ebben a körben. Nincs más téma, csak a pénz, a platina kártya és melyik országba mit vásároltak."


Ja persze. Szerencsére nem vagy hajlamos eltúlozni a dolgokat. Szilveszter éjjel este 9-től másnap reggel 3-ig az lesz a téma, hogy kinek milyen bankkártyája és mennyi pénze van. Nekem gyanús, hogy nem az egész társaság sznob, hanem te egyedül vagy komplexusos (kisstílű?)

2012. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te ezt ismeretlenül, pár sorból leszűrted.

Nem eltúloztam, bár nem szeretnék neked magyarázkodni, de világéletemben megdolgoztam mindenért, amim van. Ők férjhez mentek és kaptak egy platina kártyát. Egy tálat nem mostak el, mert bejárónőjük van.

Mielőtt kiforgatnád, nem, nem irigykedem. Köszönöm, jól élek. Csak ezzel nem tudok azonosulni.

2012. dec. 9. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!