Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek átlagon felüli (értsd:nagyon jóképű) külsővel rendelkező barátja van? Milyen vele párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
vannak irigyeitek? a külső nem takar felszínes belsőt? Néha nem vagytok féltékenyek?Nem féltek ,hogy elveszítitek?
2012. dec. 11. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
a barátom hiába egy adonisz,rémesen morózus természete van,uh annyira nem féltem.
2013. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy olyan exem, aki amellett, hogy k*rvavonzó pasi volt, még zenész is volt egy zenekarban, szóval gyakorlatilag széttépték (volna) a nők. Volt, amikor együtt röhögtünk a zenekar fórumán a szerelmet valló kiscsajokon. Nem féltem attól, hogy konkrétan emiatt veszítem el, mert szerencsére sose küzdöttem önértékelési zavarokkal. A lehetetlen napirendje meg életvitele miatt mentünk szét.
2013. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
74%
Az enyém is mondható simán átlagon felülinek:) 30éves,de babaarccal,ártatlan szemekkel,magas,sportos,igazi férfi szépség..ÉS igen,sok nő(sajnos tőlem csinosabbak is)szerették volna megkapni,megmutatta a korábbi levelezéseit,szinte erőszakosan akarták magukévá tenni:D Abszolut nincs rigolyája,kedves,odaadó férfi,rendszerető tulzottan is,és nem érezteti hogy kiváltságos helyzetben vagyok.Külföldön élünk,eltart mert nincs itt munkám,emellett elnézi a néha fura és mániákus természetem,mert sokszor ok nélkül gyanusitgatom,ha nem ugy válaszol ahogy elvárom megsértődöm,stb..Lehetne tőlem szebb barátnője,de talán már érettebb annál hogy ez legyen a fő szempont.Ne félj,ha ez rólad szól,hisz ismerek olyat is aki ronda létére szép barátnő mellett félrelép(ha sikerül neki).Ez nem adottság hanem jellembeni kérdés!
2013. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim, teljesen defektes volt így utólag visszagondolva, bár őt a milliomos apuci rontotta el azzal hogy azt hitte pénzel megvásárolhatja a szeretetét(sosem volt ideje foglalkozni vele). Az exem azt hitte mindent megtehet, velem kiabálhat és megszabhatja mit csinálhatok és kivel hova mehetek. Pár hét után dobtam, szerelem ide vagy oda ilyen pasival nem lehet együttlenni.
2013. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt egy ilyen "tökéletes" pasim.

Sohasem voltam mellette boldog, minden nő ráhajtott és felkinálkozott. Én ennyi qrvát életemben nem láttam. Hazudozott, félredugott, és amikor megalázott akkor elzavartam a sunyiba.

Szép teste volt, iszonyúan jóképű, rohadtul gazdag - ennyi.

Dugni nem tudott, szexuálisan kifejezetten gyenge volt, beképzelt és az agyára nyomorék. (folyton a farka méretével volt elfoglalva - aztán semmi)

Örülök hogy megszabadultam tőle, soha nem kéne még egyszer egy ilyen impotens, agyhalott bájgúnár.

2017. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!