Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a foglalt csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a foglalt csajok is könnyel elcsábíthatók?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 05:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. Pasikönny? Egy férfi nem sír.


Ez max. akkor használna, ha egyedül lennék és tetszene egy kissé érzékeny srác, aki mondjuk tipródik,hogy elhívjon egy randira. Elhívna és úgy örülne, hgoy egy könnycsepp gördülne le a szemén, úgy örülne (de nem sírna a randin) - no akkor szép! De egyébként ne sírjon! Nem halt meg senki! Ez is "határeseti könnycsepp".

2012. dec. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel, akkor határozott IGEN a válaszom, könnyen befűzhetők.

Nekem ez a "perverzióm":)

100* izgalmasabb, mint egy sima szex.

2012. dec. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte, hogy könnyen! Hanem azt hogy könnyel!
2012. dec. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
KönnyeL nem (még a nem foglaltak sem.Ha könnyeN-t akartál írni,akkor:abban az esetben igen,ha a párkapcsolatában nem kapja meg azt,amit tőled megkap6.Bár én személy szerint ezt elítélem,mert ha nem okés egy kapcsolat,és megbeszélés ellenére sem működik az,ami fontos,akkor tisztességesen kilépni és ezután lehetőséget adni a csábítónak.
2012. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem is érdekelt soha, rohadjon le mindenki farka aki ilyet tesz.
2012. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom mikor azután sem tágít a pali miután közöltem hogy van pasim, az ilyenektől hányhatnékom van. A másik meg mikor haver kezdeményez úgy hogy ismer évek óta engem is a páromat is, szerencsére még csak egyszer volt ilyen hát nem tette zsebre amit tőlem kapott.
2012. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát szerintem se szép dolog, de időnként előfordul az ember fiával. akinek ez a hobbija,annak hány %ban sikerül?
2012. dec. 14. 04:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Most akkor könnyen vagy könnyel?

Egyébként 100%, ha valóban vonz a csaj.

2012. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!