Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted mért hagyja magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mért hagyja magát a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég domináns egyéniség és meg is tudja védeni magát bárkivel szemben,de a "legjobb" barátnőjének úgy ugrál ahogy az fütyül.Az meg mintha élvezné a helyzetet hogy a barátnőm nem mer neki nemet mondani,pedig ez nem rég óta van így,de mostanában még a barátnőm fenekét is neki áll csapkodni az meg csak védekezik pedig szerintem bármikor megtudná tépni.Szerinted mért engedi ezt a barátnőm amikor általában egy elég erős egyéniségről beszélünk,és még nem is csak ez az egy barátnője van.Látom néha a barátnőmön,hogy nagyon nem tetszik neki amit a barátnője csinál és még vissza se szól neki.Úgy fél éve összevesztek valamin,és azóta nem is találkoztak ráadásul a barátnőm folyamatosan azt mondta hogy ha meglátja megtépi aztán egyik napról a másikra megint "puszi pajtások" lettek.Pedig megérdemelné a csaj hogy alaposan megrángassa a barátnőm és megmutassa neki hogy ki a keményebb!

A barátnőmet nem szeretném erről kérdezni mert sokszor látszik rajta hogy kínos neki amit a barátnője csinál és amikor egyszer kérdeztem tőle hogy mért hagyja magát gyorsan terelte a témát.Ja és általában mióta újra összebarátkoztak nem a barátnőm keresi barátnőjét hanem a barátnője a barátnőmet,ezért se értem hogy most ez miért van.



2012. dec. 14. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem hogy a "legjobb barátnő" zsarolni kezdte valamivel a barátnődet.

Legalábbis a leírtak alapján nagyon lehet gyanakodni rá.

2012. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A barátnője velem nem tudná zsarolni,mert én azt se hiszem el amit kérdez,és ezt a barátnőm is nagyon jól tudja.Csak azt nem értem mért nem küldi már el a csajt,mert ha kettesben vagyunk vagy egy másik barátnőjével akkor minden k,rvának elmondja,de ha együtt vannak valamiért nem mer neki nemet mondani,pedig ez abszolút nem jellemző a barátnőmre.
2012. dec. 14. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Aki hagyja magát zsarolni-bármivel kapcsolatban is, az meg is érdemli:)
2012. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

NEm vagy kicsit egoista? :D

Nem azt írtam hogy veled, hanem valamivel.

Lehet van a barátnődnek valami stiklije, amiről a kedves "legjobb barátnő" lerántja a leplet ha nem foglalkozik vele.

Vannak ilyen elmebeteg emberek is.

2012. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na de ez az, a barátnőm nem az a típus aki hagyja hogy zsarolják.
2012. dec. 14. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha megcsalt mondjuk a barátnőd, akkor az elég nyomós indok lehet.. Bár amúgy kétlem, hogy ez történt, de az biztos, hogy sakkban tartja.
2012. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó hát azt én is gondolom hogy valamivel sakkban tartja de az a kérdés hogy szerintetek mivel, és hogy a barátnőm mért hagyja magát?
2012. dec. 14. 12:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja igen nem csal meg, meg ha meg is csalna ez a csaj biztos hogy nem tudna róla mert jó ideig nem is találkoztak mivel haragban voltak.
2012. dec. 14. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:

5


Aki nem zsarolható tipus, azt nem is tudják.


Velem is bepróbálkoztak már zsarolással, "megfeleltem" az illetőnek, és úgy elhajtottam, hogy csak úgy porzott:DD

Ma ha csak a nevemet meghallja már reszket:D Kivétel az internet, mert ott azt hiszi, hogy ő a Jani én meg nevetek rajta:D

2012. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, akkor szerinted mi lehet?
2012. dec. 14. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!