Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma bnőmmel összevesztünk, mondjuka héten is ment pár párszor, de ma orditozott velem a végén már annyi felidegesitett h "megütöttem" ő ezt állitja, de igazából csaka fejére koppintottam rá és azts e erősen, erre nagyon megharagudott és most mondja h elgondolkozik h velem marad-e, 1 éve együttvagyunk, angyon szeretem, sztetek mivel engesztelhetném ki?
2009. aug. 21. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

én minden gondolkodás nélkül, azonnal kirúgnálak.

nőt soha semmilyen indokkal, semmilyen "mértékben" nem ütünk meg!

2009. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

megütötted? nem vagy normális

sztem hagyd béékén egy ideig

2009. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem is csak egyszer lehetne "megkoppintani"... a másodikat nem várnám meg. aki egy nőre akár csak kezet is emel, az nem is igazi férfi. próbálkozhatsz, ha szerencséd van nagyon szeret és megbocsájt.
2009. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondom nem megütöttem, megpöcköltem a homlokát és nem erősen, nőt még nem komyolabban se ütnék meg, hamarabb törném el a kezem, szal modnom nem megütés volt
2009. aug. 21. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor majd megenyhül és ő is rájön hogy nem tettél semmit, ha így van ahogy mondod. vegyél neki virágot meg csokit.
2009. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azt tervezem, csak már 1 hete olyan néha-néha ugy érzem h mintha nem is szeretne, azt mondja, amikro most nagyon beteg volt ugyis viselkedett őszintén mondta, de másnapra nem emlékezett, amiért rosszul volt, de nemt om mit gondoljak, ha kérdezem h mivan aszongya h "nemtudom"

nemakarom elvesziteni

2009. aug. 21. 23:44
 7/9 A kérdező kommentje:
vki még segiteni vmi tanáccsal? plz...
2009. aug. 22. 00:10
 8/9 anonim ***** válasza:
ne legyél már emós hímribanc. azok ütögetnek nőket :D légy férfi! ne pöckölgess meg ilyenek. nőt semmilyen formában nem szabad megütni. ha megbocsát akkor szerencséd. amúgy ha meg idegesít és legszívesebben megütnéd akkor már nem is szereted. ennyi.
2009. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem ócsárolot szerettem volna olvasni és nem ütés mer nem szeretem, de ha 1óráig ordit veled h takarodj hagyj békém- a semmi miatt, akkor -első eset- rápöcköltem a homlokára h kapjon észbe

és szeretem és nem ütöm

2009. aug. 22. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!