Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apollo93 kérdése:

Bizonytalan vagyok mit tegyek? Több infó lenn

Figyelt kérdés
Sziasztok!!A barátnőmmel már több mint más fél éve együtt vagyunk és az első évben nem is történt semmi rossz dolog de mostanában elkezdett nekem hazudozni...de olyan szinten, hogy még a legkisebb dolgokat is elhazudja!és amikor meg akarom vele beszélni a gondokat akkor vágja a pofákat meg bunkózik...és amikor mondom neki, hogy úgy érzem, hogy már nem szeret akkor csak azt válaszolja, hogy "ha te mondod biztos úgy van"...És a leg rosszabb dolog, hogy volt egy barátja(fiúbarátja barátilag)de az volt vele a bajom, hogy szerelmes volt nagyon a barátnőmbe és a barátnőm mindig hazudott abban, hogy nem találkozik vele de a végén fél év után kiderült, hogy mégis...nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel de én személy szerint nem barátkoznék olyas valakivel aki ennyire szerelmes belém(már csak a párom miatt sem)Szóval ha segítenétek azt megköszönném!!!
2009. aug. 22. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én dobnám sztem biztos volt valami azzal a másik iletővel
2009. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon úgy tűnik h a lány tesz arra h te mit érzel:S Valami nincs rendben, különben nem viselkedne így. Ne tűrd el a hazugságokat, ha hazudozik neked ott valami biztos áll a háttérben. Nagyon nem jó irányba mentek, le kell ülni beszélni h neked ez így nem jó és hogy ő mit is vár a kapcsolattól.
2009. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hazudozások, bunkózások után gondolom te is elhidegültél tőle egy kicsit nem? Ha nem, akkor még próbálhatod megmenteni a kapcsolatot, de szerintem kevés az esélye, hogy sikerül. Ha igen, akkor meg egyszerűen szakíts vele.

Sajnos lazán fogom fel a dolgokat, de egy "ha te mondod biztos úgy van" után én így válaszolnék "hát akkor szevasz!".


Sárky

2009. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!:)Lehet elég hosszú lett a bevezető, de tudnék még mesélni, de nem akartam regényt írni csak tanácsot akartam kapni:))
2009. aug. 22. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél még beszélni róla, akkor írj nyugodtan mailt. :)


Sárky

2009. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd már nem szeret, legalábbis szerelemmel biztos nem, te vszleg még igen, ez nagyon rossz lehet, de csak az a megoldás ha szakítasz vele, akármilyen nehéz is.
2009. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jó barátok. Szerintem létezhet fiú és lány között barátság (de ez egy másik kérdés), az meg hogy érez valamit a fiú, az jól esik a barátnődnek, de nem hiszem, hogy zavarná. Mindenki tetszeni akar, nem feltétlenül azért mert félrelép, csak jót tesz az ember büszkeségének.
2009. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy megcsalt és ahogy egyre inkább kétségbeesel, úgy csökken irántad a vonzalma.


Én a helyedben elhagynám.

2009. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne a megcsalás miatt szakíts vele, szerintem nem csal meg azzal a csávóval. Nem ez a lényeg.

A barátnőd nem szerelmes már beléd és unja a kapcsolatot. sajnos ezért kell szakítani. L.25.

2009. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer kilesném őket. Bár én jó kém vagyok:D, vagy ha nem is kilesni információt szerezni arról hogy mit csinálnak.

Lehet a lány már nem téged szeret hanem a másikat.

Mondd neki hogy ha ennyire akarja a másik srácot akkor itt a vége.../ha nem téged választ akkor nincs értelme folytatni, szeresd akármennyire/

Sőt az is sokat elárul hogy még mindig találkozgat a sráccal.

Vagy kérj szüntet tőle és verd össze a másik srácot...egy bordatörés ill. arc csúfítás megéri...akkor talán nem tud találkozni a barátnőddel...

persze ez ellenszenvet válthat ki a barátnődből de a történetet úgy csavarhatod ahogy akarod. Hazudhatsz is hogy mi történt és miért verted meg...úgyis a nőnek kell dönteni kinek hisz és kit akar...


Jakomo 25F

2009. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!