Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apollo93 kérdése:

Bizonytalan vagyok mit tegyek? Több infó lenn

Figyelt kérdés
Sziasztok!!A barátnőmmel már több mint más fél éve együtt vagyunk és az első évben nem is történt semmi rossz dolog de mostanában elkezdett nekem hazudozni...de olyan szinten, hogy még a legkisebb dolgokat is elhazudja!és amikor meg akarom vele beszélni a gondokat akkor vágja a pofákat meg bunkózik...és amikor mondom neki, hogy úgy érzem, hogy már nem szeret akkor csak azt válaszolja, hogy "ha te mondod biztos úgy van"...És a leg rosszabb dolog, hogy volt egy barátja(fiúbarátja barátilag)de az volt vele a bajom, hogy szerelmes volt nagyon a barátnőmbe és a barátnőm mindig hazudott abban, hogy nem találkozik vele de a végén fél év után kiderült, hogy mégis...nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel de én személy szerint nem barátkoznék olyas valakivel aki ennyire szerelmes belém(már csak a párom miatt sem)Szóval ha segítenétek azt megköszönném!!!
2009. aug. 22. 00:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
az én legjobb barátom is többször szerelmet vallot,de köztünk már kialakult egy baráti kötödés.és arra kért h most emiatt nekerüljem.próbálom nem figyelembe venni,h szeret,de a barátom és jó vele lenni.és én sem csalom meg vele a barátomat.viszont amikor már így bunkózik,akkor már tényleg van benne valami ,h nem szeret:S
2009. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!