Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok átlagos és akár csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok átlagos és akár csúnya pasi is megnéz. Ilyen nagy az önbizalmuk vagy velük egy színtűnek tartanak és úgy gondolják lehet esélyuk? Vagy ezek szerint ilyennek kéne magamat is látnom de most komolyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 17:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mutass már tényleg egy képet,ha ennyire magabiztos vagy,ha szép vagy,eskü nem foglak direkt leszólni!

Na!

Rajta,csak a szád jár?

Ja!

Bocs!

Én is mondhatom magamról,hogy kocka hasam van,és tengerkék szemem,szőke hajjal :))

2012. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Minek mész utcára?

Vagy húzhatnál egy zacsit a fejedre és jópasi jön, akkor leveszed.

Hogy te milyen egy sötét liba lehetsz.

2013. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
ostobenkó kuurva:D
2013. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Rusnya vagy és azért néznek, mert ilyet még nem láttak.
2013. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#10: benned magamra ismertem :DDD én tök ugynilyen vok
2013. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy átlagos? Mi az, hogy csúnya? Nálad mit jelentenek ezek a szavak? Csak a külsőt nézed, vagy érdekel a lényeg is egy emberben? Az ok. Hogy ne legyen koszos, büdös, trehány, de tényleg nálad mi a jó? Kíváncsi lennék, hogy hogy nézel ki, hogy ennyire magas az egód. Emberileg milyen lehetsz...
2014. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem is értem,hogy veszik a bátorságot hogy rád nézzenek.:)
2014. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!