Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg ember, annak ellenére, hogy érték párkapcsolati kudarcok (de még bizakodik), ha arról van szó, hogy új embert ismernek meg, akkor sokszor olyan erős páncélt növesztenek, hogy szinte nullára redukálódik az érdeklődésük?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy félnek a csalódástól, de ezt meddig lehet csinálni így? S legtöbben a saját sérelmeiket szajkózzák az új embernek és képtelenek túllépni ezeken. Annyira sok félresikerült ilyen emberi közeledés van, és elkeserítő, hogy amúgy, ha megnyílnának egymásnak, lehet, hogy egy szeretetteljes kapcsolat alakulna ki.


Bocsi a megfogalmazásért, hirtelen erre futotta!


24F


2012. dec. 17. 00:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Írtam én ezt 7 esként úgy ,hogy inkább közelebb vagyok a 20 % hoz mint a többihez! Ezt azért számítsd hozzá, jó?! :D

Nem panaszként írtam. Péz van, izom van, magasság van, egzisztencia kb okés, személyiség, ismerkedési készség nőkkel nincs! Na ezt pipáld!

2012. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Durvák vagytok :) Kemények, mint a kád széle! :) Persze, hogy kapsz VIP jegyet 9-es :)


Sajnálom utolsó a helyzetedet, ez sem kellemes, hiába van pénz :(

2012. dec. 17. 00:58
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez a 80-20 felosztás nem a szépség szerint megy..


Hanem van az emberek nagy többsége, a 80%, aki próbálná úgy élni az életét, hogy követ egyfajta erkölcsi mércét, vagy belső igazság-érzetet, vagy morált, vagy nem is tudom, minek mondjam, nem vagyok filozófus :D

Szóval öszinte, becsületes, segitőkész, nyilt, egyenes jellem.

És van a maradék 20%, aki szemrebbenés nélkül hazudik, átvág másokat, érdekből cselekszik és beszél, nem azt mondja, amit gondol, hanem azt, amiből hasznot remél. Álarcokat hord, mindig olyat, amit az adott helyzet megkiván, és alig van benne önzetlen jószándék mások iránt.


És emiatt a 20% miatt éri annyi csalódás a többit, hogy vagy gyanakvó lesz, frusztrált, bezárkózik, elidegenedik, vagy pedig megpróbálja magára erőltetni azt viselkedésformát, ami a 20%-ba tartozók sajátja, de ez sem sikerül neki soha, mert annyira gyökeresen ellenkezik a saját személyiségével.

2012. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Komolyan egyre inkább mozgat ez a film téma. GYerekek, Ti zsenik vagytok! :D
2012. dec. 17. 01:07
 15/20 anonim ***** válasza:
A 80 %-nak kellene egymással érdemei szerint bánnia és máris sokkal jobb lenne a világ.
2012. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem a 80%-ba számitok bele,bár az arány az szerintem lehetne nyugodtan 60-40%.Én folyamatosan csalódtam az emberekben,odáig jutottam hogy a nőkre gondolván undor fog el,mert sok szemét került az utamba.


Sokat jártam lelki segítségre,de mindig szembesülnöm kell az emberiség mocskaival,szép dolgokat alig lát az ember a mai világban,az igazságról és egyéb értékekről ne is beszéljünk...


Jelen pillanatban is a felírt gyógyszer hatása alatt állok,mégsem vagyok képes megbirkózni az élettel.

2012. dec. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Rosszul teszed fel a kérdést!


Tudod, eleve a modern világgal és a modern felfogással van a baj!


Egyáltalán nem természetes, hogy évente-kétévente váltogassuk a párjainkat.....R.hadtul nem normális dolog, hogy mire megállapodsz már volt vagy 10-15 barátnőd.....ez a fogyasztói társadalom miatt lett kitalálva, de az ember természetes ösztönétől idegen....amikor arról rizsáznak hogy így ki lehet heverni, meg úgy ki lehet heverni, na az csak süket duma, arról szól, hogy erőszakold meg magad és gondolj normálisként úgy egy dologra, ami a valóságban nagyon nem normális.....Nem az a csoda, hogy ebbe az emberek többsége lelki beteg lesz....az lenne a csoda, ha nem így lenne.....

2012. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg baromság amit írsz előző úgy ahogy van. Hol a fenében volna már az elképzelhető, hogy az első jött menttel, akivel összepakolod magad rögtön le kéne élned az életedet. Mindenki keresi az aki leginkább hozzá való, aki leginkább boldoggá teszi. Az emberek zöme pedig párkapcsolatban él, mert útálja magány. Attól hogy van párkapcsolata, az még semmit nem jelent, mert elképzelhető, hogy egy olyannal állt össze ,akiről csak hetekkel, hónapokkal ,vagy évekkel később jön rá,hogy nem illenek össze, nem az ,akinek "láttatta" ranevon magát, később mutatja ki a foga fehérjét, vagy esetleg eleve hamrabb un mindent -féle jellem, akkor azzal most kényszerből élje le az életét? Mert neki az jutott, és azt görcsösen tartsa meg? Vagy megcsunyul, már egyáltalán nem izgató szexuálisan, akkor egy féreggel élje le a hátralévő életét, csak azért mert az a jó, ha az első bepróbálkozónál megállsz. Baromság. AZ emberek párkapcsolatról párkapcsolatra keresik a számukra legmegfelelőbbet. Ez van. Ez a normális. Nincs benne semmi agymosás. Nagyon kevés az aki elsőre vagy másodikra pont azzal az emberrel jön össze, akivel aztán ténylegesen le is akarná élni az életetét. Sokan eleve lentebb adják a szintet, aztán sok mindednkinek esélyt adnak, csodálkoznak aztán ha nem boldogok. Ezeket a vigaszágasokat előbb vagy utóbb úgyis eltakarítják. Ugyanúyg ahogy a nagyon megtetszett külsőleg cicababákról is egy idő után amikor már jársz vele hónapok óta látod,hogy hiába gyönyörű meg aranyos, kedves, ha buta mint a faszod, és unod, hogy majd kidőlsz mellette, nem szellemi partner ,akkor alaposan rákurtál. Mit csinálsz? Megtartod, mert ő kell legyen az egyetlen? NEM NEM! eltakarítod a fenébe, és keresel olyat aki egy szellemi szinten van veled, mert annak nem unod a társaságát. Ehhez pedig párról párra kell járni, kresgélni, dúrni a "szemetet" hogy aranyat találj. Ez így működik, ez az élet rendje. CSak szerintem van akiknek ez fáj, mert a kiszelektálódó kategoriába tartoznak bele rendszerint valamiért, és már nagyon unják ezt.
2012. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az baromság amit te írsz....


Soha az őseink olyan cigány-életet nem éltek, mint ma az emberek, hogy összejönnek 10-20 emberrel a házasság előtt....de ha neked ez a jó, felőlem sátorban is lakhatsz

2012. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kérlek ne veszekedjetek a kérdésnél! Meg sehol se! Inkább tanuljunk egymástól valamit :) Átrágom többször ezeken az írásokon magam, köszönöm!
2012. dec. 18. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!