Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a barátnőmö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátnőmön, aki még nem volt soha igazán szerelmes, és nem tapasztalta milyen érzés ha viszont szeretik?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy legjobb barátnőmön szeretnék segíteni.Magamról annyit,hogy párkapcsolatban élek és gyerekünk van.A barátnőm 22éves és még nem volt fiúval.Nagyon nehezen enged közel magához valakit,és mindig olyanokba szerelmes akik le sem pottyantják a kis fejét.Most elkezdett írogatni neki az egyik ismerkedős portálon egy pasi.Először folyamatosan visszautasította a srácot,hogy ne randizzanak,meg ne is írogasson neki a fiú,de az a srác hajthatatlan volt.Nagy nehezen kierőszakolt egy randit a barátnőmtől,aztán a randi után még szerelmes versekkel is bombázta őt.Teljesen sikerült őt belebolondítania,most meg amikor a barátnőm akarna vele talizni,hirtelen közli,hogy nem ér rá még egy hónapig.A barátnőm teljesen kivan most,és azt mondta,hogy soha többé nem akar egy pasit sem,és ő szűzen akar meghalni.Annyira sajnálom szegényt,nem tudom mit tehetnék,hogy vissza jöjjön az életkedve!Egyszerűen nem értem ezt a hülye pasit sem,mi a fenének hülyítette őt hónapokig????
2012. dec. 17. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Majd én ágynak döntöm a barátnőd, a csávóval meg folytassák csak lelki síkon;)
2012. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!