Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meghív és azokat felesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghív és azokat felesben álljuk, meg ilyesmik, akkor tul. Képpen nekem hol udvarol a srác, ha semmit nem tesz értem?

Figyelt kérdés

legutóbb áthívott magához, mondtam, hogy nem akarok utazásra költeni ez miatt, erre kitalálta, hogy menjek gyalog (kb 7-10 km). de volt, hogy ő volt nálam (megette az összes chipszem és gyümölcsöm...)

de mindez nem is számít, csak most azon gondolkodtam el, hogy az ilyen férfi ha olyan helyzetbe kerülnénk, hogy meg kellene védjen, megtenné? vagy tenne bármit értem ami esetleg áldozat?

vagy leegyszerűsítve: tulajdonképpen ha azt nézzük, még udvarolni sem udvarol semmit.

jól látom én?


2012. dec. 17. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Ott, hogy a figyelmét fordítja rád nem pedig a tárcája tartalmát. De jó amit írtál, "akkor gyere gyalog" :D

2012. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

7-10 km-t gyalog? te jársz udvarolni neki? :)

Ha te vagy nála, ő mivel szokott megkínálni?

2012. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármivel is többet tennie, mint neked?
2012. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

még nem voltam nála, nem tudom megkínálna e egyltalán bármivel, tekintve hogy múltkor elutazott egy haverjához, mondta, hogy még be kell mennie a boltba, vmi italért, erre kérdeztem, hogy milyet akar választani így ajándékba, erre azt mondta, hogy csak neki kell az útra víz...


amúgy kedves utolsó.

nem a fiúnak kellene tennie bármit, hogy meghódítson egy nőt? egyszerűen nem tudom mit szeressek benne. azt, hogy megengedi, hogy "rárepüljek"? miért tenném? ki ő nekem? mi váltana ki bennem bármit iránta, ha nem tesz semmit, hogy érezzek iránta.

2012. dec. 17. 14:59
 5/16 A kérdező kommentje:
szóval miért gyalogoljak én km-eket?
2012. dec. 17. 15:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, ha így kellene, az már rég rossz, de nekem mindegy.
2012. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az udvarlás az abban merül ki,hogy kiszeded az összes pénzt a pénztárcájából,mikor valószínűleg tanul,a szüleitől kap pénzt,és nincs önálló keresete??

Tudod a hülye lovagok kora lejárt.Képzeld el,ha minden kaját,mozit,színházat ő fizetne.Mennyit is kéne keresnie?? Mikor neked a buszjegy is drága???

2012. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát igen, sok helyen nem tesznek a srácok semmit a nőért, sőt a csajok futnak utána, csakhogy ez a srác nem az a kaliber...
2012. dec. 17. 15:09
 9/16 A kérdező kommentje:
kedves 7-es: a kérdésem nem az, hogy miért nem költ rám, hanem mivel udvarol nekem? én úgy érzem semmit nem tesz meg értem. és ezzel csak az a gondom, hogy ha komolyabb lenne a kapcsolat az életben adódhatnak olyan problémák, amikor egymás mellé állunk, egymást védjük, stb, ebből a srácból így ezt nem tudom kinézni. tehát azt nem, hogy esetleg komoly, igazán komoly kapcsolatot lehetne rá alapozni. amúgy meg önálló. 30 feletti férfiről van szó,nem anyuka kisfiáról.
2012. dec. 17. 15:11
 10/16 A kérdező kommentje:
ja és eddig én vagyok minuszban őmiatta. ő semmit nem költött rám.
2012. dec. 17. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!