Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meghív és azokat felesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghív és azokat felesben álljuk, meg ilyesmik, akkor tul. Képpen nekem hol udvarol a srác, ha semmit nem tesz értem?

Figyelt kérdés

legutóbb áthívott magához, mondtam, hogy nem akarok utazásra költeni ez miatt, erre kitalálta, hogy menjek gyalog (kb 7-10 km). de volt, hogy ő volt nálam (megette az összes chipszem és gyümölcsöm...)

de mindez nem is számít, csak most azon gondolkodtam el, hogy az ilyen férfi ha olyan helyzetbe kerülnénk, hogy meg kellene védjen, megtenné? vagy tenne bármit értem ami esetleg áldozat?

vagy leegyszerűsítve: tulajdonképpen ha azt nézzük, még udvarolni sem udvarol semmit.

jól látom én?


2012. dec. 17. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hagyd ezt a fiút, ha nem tetszik a viselkedése. Nem csak neked kellene tenned azért, hogx találkozni tudjatok, hanem kölcsönösen. Ő ilyen, ha ez most zavar, picit később ki fog készíteni.

25L

2012. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

lehet hagyom is.

egyszerűen nincs meg mellette a biztonságérzetem, ami nekem nagyon fontos.

2012. dec. 17. 15:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok?
2012. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
25-31
2012. dec. 17. 15:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Így nehéz válaszolni, hogy mit tesz érted, hiszen mi csak annyit tudunk róla, hogy nem költ rád semmit.

Én mondjuk max első 1-2 találkozásnál hagyom, hogy a srác költsön rám, de akkor se sokat, csak valami apróságra, ha nagyon ragaszkodik hozzá.

Nem ebben nyilvánul meg az, hogy egy férfi mennyit tesz érted. Gondol bele, lehet, hogy valaki fizeti az italodat, meg a mozijegyed, de ez egyáltalán nem jelent semmiféle törődést, csak ennyivel lerendezi és kész. én azt nézem egy srácban, hogy mennyire figyelmes, ha mesélek magamról valamit, ő megjegyez belőle minden apróságot, észreveszi azt is ha épp csak két centit vágattam a hajamból, ha megemlítek valamit, hogy mit szeretek, akkor az biztos, hogy később azzal kapcsolatban meglep valamivel (ez legtöbbször NEM tárgyi dolog, szóval nem anyagiakról van szó, csak gesztusokról), ha van bennem valami, ami mondjuk annyira nem normális és mások furán néznének rám miatta, ő aranyosnak, sőt vonzónak tartja, ha van egy ötletem, akkor nem leszólja, hanem segít megvalósítani és egyből partner benne... még sorolhatnám az ehhez hasonló apróságokat, de szerintem érted, hogy miről beszélek, én ilyesmikből szoktam leszűrni, hogy mennyire tart fontosnak egy férfi. Meg ha bizalommal fordul felém, elmeri mondani a problémáit (még ha tudja is, hogy arra nem feltétlen reagálok pozitívan, amit mond). Szóval ilyesmi szemszögből gondold át az eddigieket és ha így is negatív eredményre jutsz, akkor valóban hagyd... de csak ez az anyagi oldal miatt én biztos nem szakítanék. Bár igaz én fiatalabb vagyok még nálatok, pár év múlva lehet, hogy változik ennek a fontossága, de remélem nem. :)

21L

2012. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mi még itt nem tartunk. pár randin vagyunk túl és ahogy látom még csak addig jutott el, hogy le akar fektetni. most is hívott magához, mondtam, hogy én nem állok neki gyalogolni, erre felajánlotta átjön hozzám. (ja lássam vendégül) hát ezt is lemondtam. erre majdnem úgy lett hogy még ÉN gondolkodjak más ötleteken, hogy mit csináljunk. még erre sem erőltetné meg magát. de én visszadobtam, hogy gondolkodj te is. hát kíváncsi vagyok előáll e valamivel...
2012. dec. 17. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!