Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom megértse, hogy nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Iskola mellett dolgozom, és tae kwon-dózom. És sokszor nagyon kimerült vagyok, és ha találkozom a barátommal, és ott alszom, sokszor nincs kedvem, illetve lehet, hogy agyilag van hozzá kedvem, de semmi energiám a szeretkezéshez. Főleg úgy, hogy elég hosszasan szoktuk csinálni, ő akár 3 óráig is bírja. És mégis puszilgat, ölelget, hátha megjön hozzá a kedvem, és legszívesebben elaludnék. :) Sokszor - mert azért mégicsak kell ez, ha nekem nem is :D -, belemegyek, de egyáltalán nem élvezem. Sőt, ő mindig lovagló pózban akarja, és persze, hogy akkor nekem van nagyobb dolgom. Jövőre érettségizem, bejön plusz 3 tantárgyam (hidrológia, geológia, földtan), és szeretnék nyelvizsgát is. Tiszta stresszes életem lesz, annyi időm nincs, hogy kaját csináljak magamnak, mindehova csak rohanok. A sulim messze van, 5-kor kelek, fél 3-ra érek haza (jövőre többnyire ó órám lesz suliban), 3-ra szaladok dolgozni. Negyed 12 körül jövök ki, és meg kell csinálni a dolgaim másnapra. Lehet, hogy nem épp ideális most nekem egy kapcsolat?
2009. aug. 22. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, az "ó" helyett egy 9-es.
2009. aug. 22. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez könnyen lehet. Üljetek le a barátoddal és beszéljétek meg ezt a helyzetet, mert ez igy sem neked, sem neki nem jó. De azért heti egy-két alkalmat igazán beiktathatnátok. Vagy vállaljon nagyobb szerepet a szexuális életetekben, ne mindig te legyél felül, lehet te is jobban élveznéd. Remélem segitettem.
2009. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

oda mesz hozza es elmondod. ha nem erti meg akkor hagyd a francba:D de lehet, hogy csak azert csinalja, hogy kicsit ellazitson teged mert tudja, hogy sok dolgod van. lehet, hogy csak kedveskedni akart:)

szoval mond meg neki:)

2009. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.Meg kell értenie,csak hétvégénként szakíts rá időt,h kielégitsd,mert ő is férfiból van és vannak szükségletei.
2009. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, vagy végy erőt magadon,ha sportolsz jó a strapabírásod is.Add meg neki ami jár,egy pasinak kell,mert előbb utóbb ugy is megszerzi de lehet hogy máshonnal, mástól!elégitsd ki gyorsan kézzel vagy szájjal aztán szép álmokat :)
2009. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hátha veszi a lapot s legközelebb szexvágy helyett finom vacsorával vár:P
2009. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire nem érsz rá akkor minek van pasid? Szegény... Nem tehet róla hogy kíván téged... Talán valamiről lemondhatnál a kedvéért. Vagy pedig ne szédítsd tovább, mert nem várhatod el a fiútól hogy szex nélkül élve támogasson téged a céljaidban. Az szerintem nem jó megoldás, hogy néha gyorsan "megadod neki ami jár", mert egy normális ember igényli, hogy a párja is élvezze.. Néha... -.-" Szerintem nem való nekes így párkapcsolat.
2009. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!