Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy szavad a pálya egy "foglalt" lánynál?

Figyelt kérdés
Tehát kapcsolatban van valakivel, ami ugye biztos pont a számára, de nem a legjobb és amíg nincs más addig jó ez is alapon van vele. Nyilván nem fogja kijelenteni, hogy szabad a pálya, vagy hogy nem tökéletes a kapcsolata, de mégis milyen jelek vannak, hogy hajlana a nő esetleg kilépni az állóvízből és elkezdeni velem komolyan ismerkedni?
2012. dec. 14. 12:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
ha szétteszi a lábait
2012. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Persze, ennyire egyértelmű jelet nem ad egy kapcsolatban lévő nő.
2012. dec. 14. 12:11
 3/68 Hunter92 ***** válasza:
82%
"Nyilván nem fogja kijelenteni..., hogy nem tökéletes a kapcsolata..." De igen, ki fogja. Én amikor egy foglalt csajt szedtem fel, még az ismerkedés elején dicsérte a paliját és meg volt elégedve a kapcsolatával. Minél jobban bejöttem neki, minél nagyobb volt a vonzalma irántam, annál többet panaszkodott a pasijára. Ez egy egyértelmű jel.
2012. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
Nyit feléd, tesz célzásokat, panaszkodik, kb ennyi. De igazán konkrét jelet ne várj.
2012. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
A felém való nyitás és a célzások megvoltak. Panaszkodni nem barátnak szoktak?
2012. dec. 14. 12:17
 6/68 Hunter92 ***** válasza:
De igen, a barátnak szoktak. Ezért nem szabad neki engedni és terelni kell. De, ha elkezd panaszkodni róla, akkor tudhatod, hogy nem vagy közömbös a számára
2012. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Jól van, de így mit gondoljak, ha flörtöl? Olyanokról beszél, hogy hódítsam meg, mint a király a királynőt a mesében. Viccesnek vicces, nem tudom mennyire lehet valóságalapja számára.
2012. dec. 14. 12:22
 8/68 anonim ***** válasza:
Ha elmenekül előled a szürke egérke, akkor biztos lehetsz benne, hogy valami megmozdult nála és úgy van vele: szégyen a futás, de hasznos:DD
2012. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 Hunter92 ***** válasza:
Ha flörtöl, az is egyértelmű. Valószínűleg bejössz neki, a nők nem flörtölnek olyannal, aki közömbös a számukra.
2012. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

#8-as ezt hogy érted?


#9: arra gondoltam, hogy unatkozik vagy szórakozik még.

2012. dec. 14. 12:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!