Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen lány Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány Magyarországon, a huszonéves korosztályból, aki nem foglalt?

Figyelt kérdés
Aki normális, nem ribanc, lehet vele komolyan beszélgetni, de hülyülni is, tud és szokott olvasni (nemcsak Twilightot meg hasonlókat, hanem értelmes könyveket is), képes az őszinteségre, nem várja el, hogy a férfi tartsa el és végezzen minden házimunkát. Ja és aki pasiból is hasonlót keres, nem pedig az a fontos neki, h jóképű és magas legyen :)
2012. dec. 18. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. válaszoló 5. vagyok, egyetértek :D Meg szerintem kérdező aki azt mondja, hogy magas fiút szeretne, az arra gondol, hogy ne legyen már alacsonyabb a pasi a lánynál, hanema lánytól magasabb, mert azért ha én vagyok 170 cm, én sem szeretnék egy 165 cm-es pasival lenni, mert kényelmetlen..főleg ha még magassarkút veszek fel.
2012. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Léteznek! És aki keres, az talál... :)
2012. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10:"(lehet, hogy nem a te kategóriád, csak te is említetted a magasságot, szóval, ja, napi min. 1 kérdés itt arra vonatkozik, hogy a lányoknak miért nem kellenek a 165 cm magas, vékony fiúk... :D)"

Napi minimumot szerintem tolhatjuk feljebb is,mert lassan ,már mást se lehet olvasni ezen az oldalon.De mondjuk mindegy ugyanaz a kategória,mint a "kicsi a p*csöm" kérdések.:D


Üdv:Én(már megint)

2012. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Debrecen közelében lakó, egyedülálló lányok írhatnak nekem privit ha gondolják, akikre illik nagyjából a fenti leírás :D


20/F

2012. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

19.52es: igaz :DD mondjuk, fura, hogy sokaknak még mindig nem esik le, hogy a (külsőre és belsőre is) normális lányoknak nyilván nem olyan fiú fog tetszeni, aki ide jár sírni/panaszkodni a méretei miatt.

én pl. 178 cm magas vagyok lány létemre, és azt szeretem, ha a fiúk azért valamivel nagyobbak nálam, mégsem írom ki kérdésként ide, hogy "léteznek még 195 cm magas srácok, vagy már mind kihalt/foglalt?". :)

2012. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!