Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sexuális kapcsolat akkor ha második unokatesók vagyunk? Lehet vérrokonság kozottunk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet vérrokonság? miért szerinted a másodunokatestvérség mi? haverság? ezt már nem veszi olyan szigorúan a társadalom mint ha unokatestvérek kapcsolata lenne, de ettől függetlenül igen, vérfertőzés.
2009. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
A törvény nem bünteti, de a születendő gyermek sokkal magasabb eséllyel fog valamilyen örökletes betegségben szenvedni, mint az olyan szülők gyereke, akik között semmilyen rokonsági kapcsolat nem áll fent. (Azaz ha gyereket akartok, előtte konzultáljatok egy orvossal, ha csak "kavarni", akkor ti tudjátok.)
2009. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszike a segítséget!!!!!!!!!!!!!!!! De én is szeretem és o is szeret engem!!!!!! Még nem akarunk gyereket de ha lefekszunk lehet e valamijen bajunk?????
2009. aug. 23. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben egyikőtöknek sincs semmilyen betegsége, amit átadhatna a másiknak, ill. mindketten elmúltatok 14 évesek, akkor se törvényileg, se egészségileg nem lehet bajotok. (Ha majd gyereket terveztek, neki lehet...)
2009. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áááá kár pedig miis úgyvagyunk a 2. unokatesómmal..
2009. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi kár? Ti is szeretitek egymást?
2009. aug. 27. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lenn evérfertőzés? ha az én szüleim A és B, akkor én AB vagyok, namármost ha A nak van egy testvére A2 és hozzá megy C-hez az ő gyerekük A2C az én unokatestvérem, ha ezt a másik ágon is megtesszük akkor B2 és D gyereke B2D és ha A2C és B2D szeretik egymást és gyerekük lesz az teljesen egészséges lesz, hisz 1 B2; 1A2; 1C; és egy D; vér lesz benne, mindenből egy.
2009. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem lesz semmi bajunk ha lefekszunk egymással??? Nagyon szeretjuk egymást!!!! Koszike a bíztatást meg a magyarázatot!!!!!!!! :):):):
2009. aug. 29. 09:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ug haragszom az ilyen emberekre mint amilyen te is vagy...Hogy nem tudnak magukon uralkodni basszus....Azert nem itellek el mert szerelmes vagy az unokatestveredbe...Mert velem is ez a helyzet ...sajnos...De en azert, mert azelott soha nem ismertem ...Es az erzelmeinket nem mi iranyitsuk..Szal Azert itellek el mert en Ellenkezem ez ellen es megtagadom bunos erzesnek tartom es undorodom magamtol....Es ezerrel kerulom a sracot...Nem beszelek vele es 60 km -re van tolem (elkoltoztem) EZ BUN NEM CSAK SZEGYEN HANEM HATALMAS BUN ISTEN ELOTT IS . HA TORTENIK VALAMI KOZTETEK TESTILEG....OROKKE BANNI FOGOD ..EZT NEKEM HIDD EL HA MEGTESZED. UNDORODNI FOGSZ MAGADTOL EGY IDO UTAN...STB...ALLJ LE AMIG LEHET...HA NEKEM SIKERULT NEKED IS FOG
2010. szept. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!