Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Altalaban igy, unnepek kornyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altalaban igy, unnepek kornyeken jutnak eszembe, regi sikertelen kapcsolatok, es mindaz ami szamomra rosszul vegzodott a parkapcsolat teruleten, mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 09:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem jut eszembe! Illetve csak egy, a legutóbbi kapcsolatom, de csak olyan szintén, hogy naaa tavaly még vele voltam, mostanra pedig van már egy másik fiúm, így nem is nagyon lenne fair a tavalyi pasasomon gondolkozni, miközben már másik férfi van az életemben..

egyébként nálunk nem az aktuális partnerekről szól a karácsony, hanem a családomról... pasik/nők mindig váltakoznak, de a családom minden évben ugyanaz.

2012. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Értettem, hogy miről szól a kérdés, és nem vagyok tévedésben.


Az 1-st azok csinálják, akiknek nincs emlékük ami a karácsonyhoz köthető. Gépies, szokásos, átlag. Akiknek van a karácsonyhoz kapcsolható szép emléke, az teljesen másképp reagál.


Ezek után még úgy fenntartom, hogy te az utóbbiból kerültél ki, csak azt nem értem, hogy egy felnőtt nő, hogy nem képes elfogadni, hogy valakinek emléke-pozitiv-emléke kapcsolódik ehhez az időszakhoz, még ha le is zárodott az életében az a fejezet és még ha fáj is, akkor is meleg szívvel tud visszagondolni. Egyáltalán miért kell erre irigynek és féltékenynek lenni? Az meg hogy ha egy férfi mélyérzésű és ő is ugyanígy érez-attól még nem megy félre.

2012. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem no,sem irigy, sem feltekeny,nincs miert.Itt az ido mulasahoz kotodnek ezek az erzesek,de latom nem mindenki erre gondol.
2012. dec. 21. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!