Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Ti lementek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti lementek a boltba tampont vásárolni, ha a barátnőtök arra kér? Kedves Lányok/Nők! Ti meg szoktátok a barátotokat kérni erre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 11:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk olyan még szerintem egyszer se fordult elő, hogy ne előre vettem volna betétet/tampont, pont azért, hogy ha már szükség lesz rá, ne legyen az, hogy most nincs időm venni, de ha éppen úgy adódna, hogy nincs itthon, és le kéne menni érte, és barátom éppen a bolt előtt jön el, akkor simán megkérném.


Szerintem ebből a pasik sem csinálnak ügyet, dm-ben tök gyakran láttam pasikat betéttel meg tamponnal. És kötve hiszem, hogy nekik kellett volna...

2012. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Én már vettem a csajomnak,már amikor volt.Meg görcsoldót is.Ennyi bele fér,ha mi nem szenvedünk annyit,mint a csajok.
2012. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem tartom kínosnak, én is simán lemennék venni, ha erre kérne a barátnőm. Csupán kíváncsi voltam arra ti hogyan álltok ehhez. :)
2012. dec. 21. 13:06
 14/20 anonim ***** válasza:

multkor tesom felesege mondta h hozzak mar neki betetet. nem is furcsallottam, hoztam neki:)

30f

2012. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? a wc papírt is megveszed valahol nem?
2012. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekem már volt olyan, hogy nem volt nálam és meg kellett kérnem, hogy hozzon már, de ez egyszeri alkalom volt. Semmi para nem volt benne. :-) Azóta jobban odafigyelek és mindig van nálam.
2012. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak azért válaszolok mert te vagy Jaguar Warrior.:) Előfordul hogy megkérem, ha valami miatt én nem tudok venni de legtöbbször fel vagyok készülve az ilyen esetekre.:)
2012. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Miért ne mennék?
2012. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#17

Meg vagyok tisztelve :)

2012. dec. 21. 17:47
 20/20 anonim ***** válasza:
Simån lemegy, ha arra kérem,persze nem szívesen ,, ugraltatom". Altalaban akkor kerem meg, ha valamilyen oknal fogva nem erek ra, amugy igyekszem mindig magamnak, ido elott gondoskodni rola. ,,Veszhelyzetben" mar kuldtem el erte, mikor rosszul voltam a hasgorcstol es fekudtem egesz nap, ilyen szerencsere ritkan van, kb egy evben 2x.
2015. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!