Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tartott a kapcsolatodba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a kapcsolatodban az "ismerkedés" fázisa?

Figyelt kérdés

Megismerted a párodat, aztán mondjuk volt pár csak beszélgetős randi? Mikor csókolóztatok először? Mikor feküdtetek le először?


Elvileg nincs egyetemes 'szabály' ilyenre, de szerinted létezik olyan, hogy túl korán vagy túl későn?


Köszönöm, ha megosztod velem a tapasztalatodat!

Kort és nemet is írjatok!


26/n.


2012. dec. 21. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


5.randin volt először csók, addig csak kézen fogva járás volt meg ölelkezés

Először 1 hónap után feküdtünk le egymással


27/N

2012. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A beszélgetés sms útján volt mivel chat-en jöttünk össze,ez 1hétig tartott.Első randin volt csók és 3hét randizgatás után voltunk először együtt,ez kb 6 találkát takar.

Nem gondolom hogy korán sem azt hogy későn,bár nem igy terveztük csak megtörtént.19voltam akkor ő 23.Azóta a férjem a gyermekem apja lassan 11éve vagyunk együtt.

2012. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a jelenlegi barátommal a megismerkedésünk után 2 hónappal jöttem össze. Ez így pont jó volt. sokat beszélgettünk, ismerkedtünk a másikkal, így nem ér különösebb meglepetés.


volt olyan is, hogy hamar összejöttünk(2 napra rá, hogy megismerkedtünk), de az a kapcsolat borzalmas volt. meg volt több olyan is, hogy szintén pár hetes ismerkedős fázis előzte meg az első csókot, igaz azok se tartottak sokáig.


pár hét kell, hogy legalább annyira kiismerjünk 1 embert, hogy tudjuk, összeillünk-e vagy sem 20L

2012. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 éve ismerkedtünk meg. Szeptembertől novemberig tartott az ismerkedés, majd novemberben csattant el az első csók (innen számoljuk az évfordulót), januárban feküdtünk le először. Szerintem olyan van, hogy túl korán történik meg valami, de olyan nem nagyon ami túl későn, mert az nem is hiszem, hogy megtörténik egyáltalán. 24/N és 25/F
2012. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jó, én még "kicsi" vagyok, de elmondom :)

első barátommal 3. randin volt az első csók, 4 hónap után feküdtünk le. 16 voltam.

a jelenlegi barátommal lényegében még 14 voltam, mikor megismerkedtem (jóég, ebbe csak most gonodltam bele...), de 16 éves korunk óta voltunk egy baráti társaságban. ezért mikor egy buliban elcsattant az első csók (najó, nem az első, de az előtte való az már nagyon-nagyon régen volt:)), tehát mikor megcsókolt, ott össze is jöttünk. 6 héttel később feküdtünk le. nem így terveztük, de így lett. 17 voltam.

19L

2012. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A volt "pasijaim" közül a férjemmel jöttem össze leggyorsabban, december 6-án láttam életemben először, 10 nap múlva, a második randin csókolóztunk... a többivel vártunk úgy egy hónapot, de -magamhoz képest -elég "gyorsan" ment minden, mégis jó vége lett. :)


Szóval alapvetően úgy gondolom nem jó elsietni, inkább szerettem előtte megismerni a másikat, de mint a mellékelt példa mutatja, lehetnek kivételek és néha azok sülnek el legjobban :)

2012. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 2.randin csókolóztunk először, akkor kézen fogva sétáltunk már. 3.randin volt ágybabújás :) Utána elmentünk nyaralni 2hétre :D Aztán összeköltöztünk 3hónap után. 1éves járás után összeházasodtunk, azóta boldogan élünk 7éve.

Nincs túl korán, vagy túl későn. Érzed, ha ő az igazi.

2012. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem eddig két komoly kapcsolatom volt (nem is volt más). Az első barátommal 16 éves koromban jöttem össze, kb. 4 hónap telt el míg lefeküdtünk egymással. A második barátommal 20 éves koromban találkoztam és 1 hét után lefeküdtünk. Ez a kapcsolat 4,5 évig tartott, már menyasszony is voltam, de végül mégsem úgy alakult. Egy éve szakítottunk, és most kezdek ismerkedni valakivel. Nagyon tetszik nekem ez a férfi és nem akarok semmit sem 'elrontani'. Viszont rágörcsölni se kéne...a legjobb lesz szerintem, ha az ösztöneimre hallgatok: )

2012. dec. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!